Наша корпоративна соціальна відповідальність

Ми заохочуємо членів команди до того, щоб активно приєднались до різних заходів в рамках корпоративної соціальної відповідальності. Ми прагнемо, щоб ви отримували задоволення від роботи і збагатити ваш досвід за рахунок взаємодії з місцевими громадами і командної роботи.

Далі наведено кілька можливих програм, до яких можна долучитись.

Житло для людства (Habitat for Humanity): ви можете відкласти роботу на кілька днів і допомогти з будівництвом житла для людей, у яких немає житла або навіть фінансової можливості для придбання у власність або оренди. Ви станете частиною команди, яка встановлює опори, кладе цеглу, підіймає дах і особисто видає ключі новим господарям.

 

День турботи (Day of Caring): ви можете провести день, працюючи у центрі видачі їжі або притулку для тварин, доставляючи їжу додому людям похилого віку або наводячи порядок на сусідній вулиці. Це може бути фарбування паркану або ремонт гірки на дитячому майданчику, догляд за людиною похилого віку або візит до школи для проведення бесіди з дівчатами про кар’єру у будівельній галузі.

Будівництво з бамбуку (Building in Bamboo): ви можете приєднатись до нашої команди у дослідженні безпечних і ефективних рішень для будівництва житла з бамбуку для людей у країнах, що розвиваються. Частиною нашої кампанії є подолання побутової невлаштованості за рахунок надання інструментів і досвіду на шляху екологічного будівництва.

Фонд Hilti Foundation – проекти, що дарують надію

З метою надання допомоги соціально незахищеним громадянам у досягненні незалежного життя і самовизначення у 1996 році був заснований фонд Hilti Foundation. Діяльність фонду спрямована на підтримку екологічно стійких проектів у всьому світі, які після початкової фази мають зрештою стати самоокупними, піддаються кількісному вимірюванню і є відтворюваними.

Фонд отримує фінансову підтримку від сімейного трасту Martin Hilti Family Trust і від групи Hilti Group, яка вносить 2% свого щорічного прибутку безпосередньо на користь проектів фонду. Такий відчутний внесок є можливим завдяки унікальному підходу, використовуваного працівниками Hilti, які є закоханими у свою справу, володіють значним ноу-хау і досвідом сприяння у формуванні успіху групи Hilti Group.

На додачу до внесків на користь багатьох проектів фонду працівники Hilti також демонструють високу відданість локальним проектам, що реалізовуються представництвами Hilti у різних країнах. Всі ми демонструємо значну відданість роботі з метою забезпечення можливості запуску і успішної реалізації значних і інноваційних проектів. 

TФонд веде активну діяльність у багатьох напрямках, від культури і доступного житла до допомоги при лихах, освіти і соціального підприємництва. Такий всеохоплюючий підхід відображає колосальне різноманіття, притаманне групі Hilti Group, у якій нараховується близько 29000 працівників, що представляють абсолютно різні культури і мовні регіони світу.

Фонд Hilti Foundation, сімейний траст Martin Hilti Family Trust і група Hilti Group реалізує перелічені проекти для підтримки соціально незахищених громадян і демонстрування їм потенціальних благ у разі користування представленими можливостями. Метою цих ініціатив також є надання надії. Інколи маленький крок, зроблений кимось у світі, є достатнім для того, аби забезпечити сталу допомогу окремим людям, родинам і цілим громадам. 

Більше інформації про фонд Hilti Foundation та проекти фонду за посиланням: www.hiltifoundation.org