Чому це важливо для нас?

Принцип різноманіття і інклюзивності є ключовим для діяльності компанії Hilti – як зараз, так і у майбутньому. Ми пишаємося нашою культурою і нашою командою. Нас включено до світових рейтингів найкращих роботодавців за створення відзначеної нагородами культури: культури, яка забезпечує визнання цінності і можливість успішної реалізації кожного працівника.

У сьогоднішньому швидко мінливому світі, в якому руйнуються глобальні кордони, найбільші можливості для росту в нашій компанії знаходяться на ринках, де Hilti представлена найменше. Через те, що інша продукція і послуги стають більш різноманітними і комплексними, ми відчуваємо зростання конкуренції. Але Hilti не стоїть на місці, а перетворюється по суті у міжнародну багатопрофільну корпорацію.
 

 

Для задоволення потреб клієнтів ми маємо підтримувати гнучкість і інноваційний характер нашої діяльності. Ми також повинні культивувати розвиток за рахунок різноманітних перспектив, освітнього і трудового досвіду, навичок і талантів. Роблячи акцент на принципі різноманіття і інклюзивності, Hilti стане ще кращим і бажанішим місцем роботи.

Ми створили інноваційне робоче середовище, де кожен може досягти свого потенціалу і реалізувати себе у подальшому розвитку. Це допомагає нам залучити висококваліфікованих і талановитих людей з усього світу.

«Ми повинні наймати працівників за принципом різноманіття і інклюзивності. Інакше кажучи, це потребує ефективного поєднання різноманітних думок, навичок і талантів.

В цьому плані всеохоплююче різноманіття і інклюзивність є ключовими для нашої поточної і майбутньої діяльності, і вони вимагатимуть участі від вищого керівництва. Понад усе ми віримо у значущість і потенціал принципу різноманіття і інклюзивності, на якому ґрунтується наша стратегія Champion 2020».

Марко Мейрат
Член Виконавчої ради

Різноманіття і інклюзивність є складовою нашої Корпоративної стратегії

Наша Корпоративна стратегія Champion 2020 ґрунтується на принципі різноманіття і інклюзивності. Ми маємо мету створити мотивовану глобальну команду, здатну до досягнення найвищих результатів. 

Ми хочемо стати бездоганним роботодавцем за рахунок:

 
  • неординарних довгострокових кар’єрних можливостей у всьому світі;
  • Інвестицій в особистий і професійний розвиток членів нашої команди;
  • • забезпечення конкурентної винагороди на основі високих робочих показників.

Ключем для створення глобальної команди, здатної до найвищих досягнень, є різноманіття і інклюзивність працівників з рівними можливостями.
 

Наші люди цінують принцип різноманіття і інклюзивності

«Я вважаю, що Hilti є компанією, що віддає належне впливу різних культур, оскільки тут працюють люди з абсолютно різних країн світу. Тут можна почути різні мови, і це чудово – адже ми можемо обмінюватись своїми знаннями і досвідом».

Франческа, Радник в Об’єднаному центрі обслуговування, Північна Європа

Хадідже, менеджер технічного відділу

«Я вважала, що робота у цій компанії одразу після закінчення університету стане для мене великим стресом: перша робота, де я – абсолютний новачок, який нічого не знає. Але, почавши працювати в Hilti, я зрозуміла, як помилялася. Фактично, наш управляючий директор зібрав усіх випускників разом і приділив час особистому введенню нас в курс справ. Я не думаю, що у багатьох інших до вас будуть ставитися так само, коли управляючі директори сидять і ведуть бесіди з новачками таким чином.

Це звучить як божевілля, але на ярмарку випускників біля стенду Hilti я спостерігала багато людей з щасливими обличчями! Здавалося, що кожен у захваті від роботи в цій компанії. Звісно, я підійшла до них з бажанням дізнатись, в чому ж секрет. Мене охоплював страх перед виходом на роботу, але зараз я її просто обожнюю. Ви маєте можливість поговорити з абсолютно різними людьми і побачити проекти у виконанні власними очима, а не тільки на кресленнях.

Кожен день не схожий на попередній, і саме це мені подобається. Я надзвичайно щаслива працювати у компанії, яка піклується, підтримує і дає мені можливості для виняткового кар’єрного розвитку. Якщо ви хочете розкрити свій потенціал і створити власний кар’єрний шлях з повною підтримкою компанії, то Hilti – це саме те місце, яке вам необхідне».

Андреас, відділ корпоративних досліджень і технологій

«Я люблю працювати з молоддю і показувати їм шляхи для розвитку у промисловому середовищі.

Наша креативність – результат роботи наших працівників, тож ми намагаємось найняти людей з особливими кваліфікаціями. Людей, які є допитливими, мають жагу до досліджень і бажають зробити свій внесок».

 

Що ми робимо?

Дізнайтесь, яку діяльність ми ведемо для того, щоб зробити принцип різноманіття і інклюзивності складовою нашого щоденного життя.