Відкрийте для себе унікальне місце роботи

Ласкаво просимо до Hilti! Наші інноваційні інструменти, технології, програмне забезпечення і послуги є рушійною силою світової будівельної промисловості, включаючи деякі грандіозні досягнення інженерних досягнень. Для забезпечення реалізації цих інноваційних рішень для наших клієнтів ми шукаємо у команду відданих своїй справі людей, здатних до найвищих досягнень.

Ми вирізняємося унікальною культурою, сформованою людьми з різним досвідом, які мають спільну мету по створенню задоволених клієнтів. Ми пропонуємо динамічність і високий темп роботи, де успіх залежить від командної роботи, а компанія мотивує васдо розширення власних кордонів. Робота у нас сповнена особливою енергією, якою неможливо не проникнутися.

Компанія нараховує близько 29 000 працівників у понад 120 країнах. Ми займаємо сильну та впевнену позицію на ринку, та шукаємо шляхі для укріплення нашого лідерства протягом наступних кількох років. Для цього ми шукаємо людей, здатних до найвищих досягнень, з видатним здібностями і стимулом рухати Hilti вперед. Можливо, ми шукаємо саме вас?

 

Відданість створенню кращого майбутнього

Компанію Hilti було засновано у 1941 році. Із маленької сімейної компанії Hilti перетворилась на перевірену часом глобальну корпорацію, якою вона є сьогодні.

Нашою метою є створення кращого майбутнього через забезпечення для наших клієнтів швидкого, безпечного процесу будівництва, втілюючи сміливі рішення і піклуючись про спадок, що ми залишаємо по собі. Ми прагнемо пишатися слідом, який залишаємо в історії.

Для забезпечення відповідності продукції нашій ідеї ми здійснюємо управління власними виробничими підприємствами і передовими центрами досліджень і розробок у всьому світі. Наш головний офіс знаходиться у м. Шан, Князівство Ліхтенштейн, де Мартін Хілті заснував компанію 75 років тому. 

Вітальна промова від нашого Виконавчого директора

«На перший погляд вам може здатись, що цій галузі бракує яскравості, тож я закликаю вас познайомитись з нами ближче. Ви одразу відчуєте, що робота в Hilti несе в собі що завгодно, окрім традиційності. Фактично, наше кредо – це відмінність від інших, яка проявляється в усьому: від новітніх товарів до інноваційних методів продажу і збуту, а також ставленні до наших людей.

Наше прагнення до перевершення очікувань повністю відповідає культурі глибокого піклування, в якій ми виділяємо час на те, щоб вислухати членів нашої команди, заохочуємо їх до викликів і розвиваємо їх кар’єру з кожним кроком.

 

Зрештою, сьогоднішнє покоління очікує від роботодавців нового підходу, тож ми насолоджуємося можливістю створити надихаюче, прогресивне місце для роботи, що пропонує працівникам невпинний розвиток».

hilti_aboutus_signature_235x147.jpeg

Christoph Loos

Інструменти і технології на межі інновацій

Якщо ви відвідаєте будівельну ділянку будь-якого видатного проекту, з високою ймовірністю ви побачите Hilti. Але йдеться не лише про кращі електроінструменти.

Ми є провідним світовим постачальником у багатьох галузях і упевненим лідером ринку. Повний асортимент наших продуктів включає протипожежні технології захисту, що використовуються  у лікарнях по всьому світу, системи монтажу, що підвищують продуктивність на складних інженерних проектах, а також технології кріплення, що захищають життя і майно під час землетрусів. До того ж, ми розробляємо і постачаємо необхідне програмне забезпечення, послуги післяпродажного обслуговування, що забезпечують відповідність перелічених продуктів нашим високим стандартам.

Мета нашої діяльності полягає у вирішенні проблем, а вони завжди мають різний характер. Ми часто пропонуємо рішення для задоволення індивідуальних специфічних потреб наших клієнтів, і саме це є нашим стимулом до підтримання притаманного нам духу новаторства.

Всі дослідно-конструкторські роботи для наших продуктів створені Hilti. Отже, ви завжди будете знати, що придбали гідний продукт.

Наші грандіозні новаторські проекти

Наші інструменти та рішення щодня використовуються на будівельних майданчиках у всьому світі. Ми зробили вибір на користь деяких найбільш інноваційних проектів  – від високошвидкісних потягів до стадіонів, побудованих за надсучасними технологіями, і рятувальних протипожежних технологій захисту. Наші продукти та інновації допомагають покращити якість життя людей на всіх континентах.

Дізнайтесь більше про проекти, над якими ми працюємо. Ми сподіваємось, вони надихнуть вас на те, щоб приєднатись до нас і розділити з нами історію успіху.

Наша історія

Ми подолали довгий шлях з моменту заснування Мартіном Хілті компанії у 1941 році та маємо великі амбіції для подальшого розвитку. Ознайомтесь з нашою історією, щоб  отримати уявлення про наш потенціал.