Наші грандіозні проекти

Створюючи інструменти для спорудження найбільш вражаючих будівель і мостів світу, Hilti робить дещо значно більше. Ознайомтесь з кількома нашими останніми новаторськими проектами.

Сінкансен, Азія

Забезпечення максимальної швидкості для видатного японського швидкісного потягу

Доказом високої якості наших продуктів є те, що нас обирають переважним постачальником для проектів, визначальними характеристиками якого є швидкість, ефективність та безпека.

Серед таких проектів можна виділити найвідоміший японський швідкісний потяг, Сінкансен, що курсує гладкою високошвидкісною залізничною мережею, про яку мріють інші країни, та безперебійне функціонування якої реалізується за підтримки Hilti.

Довжина лінії Сінкансен становить близько 2600 км. Потяги розвивають швидкість до 320 км/год. Функціонують також інші гілки меншої дистанції, що обслуговуються приміськими лініями.

Пасажирське навантаження першої лінії Токайдо-Сінкансен, що з’єднує Токіо і Осаку, становить 151 мільйон пасажирів на рік, що робить лінію найбільш навантаженою залізничною лінією у своєму роді у світі. Служба перевезень обслуговує набагато більші потяги і з вищою частотою порівняно з більшістю високошвидкісних ліній. У години-пік у кожному напрямку курсує до 13 потягів на годину, при цьому кожен потяг на 16 вагонів має 1323 посадочних місць.

Пунктуальність Сінкансен є легендарною: затримки складають всього кілька секунд на рік. Частково це пояснюється надійністю технології, частково – винятково гарним технічним обслуговуванням усіх її компонентів.

 

Саме тут функціонування мережі залежить від надефективних технічних робіт, що виконуються у стислий термін. Є вікно тривалістю всього в чотири години вночі між останнім потягом минулого дня і першим потягом наступного дня, яке використовується для проведення необхідних робіт з обслуговування і ремонту колій.

Команда з продажу Hilti у Східній Японії надає консультаційні послуги для допомоги підряднику Сінкансен з технічного обслуговування – компанії Rent Corporation – у обранні найкращих продуктів для роботи. Наш бездротовий гайковий ключ SIW 22 T-A, наприклад, забезпечує неймовірну продуктивність у найкоротший час. «Він характеризується універсальністю використання, тривалішим часом роботи від батареї, швидкістю зарядки, низькою вагою та цілковитою надійністю», - підсумовує Нобуакі Іссікі, заступник генерального директора компанії Rent Corporation у Східній Японії.

Окрім надання відповідних інструментів Hilti також пропонує пакет бізнес-рішень, включаючи опцію придбання або оренди наших продуктів – в залежності від потреб клієнта. «Ми також надаємо послуги з управління вагонним парком для таких крупних підрядників як Сінкансен», - додає Хідекасу Такахасі, менеджер з обслуговування ключових клієнтів підрозділу з орендного бізнесу Hilti у Японії.

«Працювати над цим проектом вкрай цікаво, - додає він. – Сінкансен вже поєднує усі головні міста на островах Хонсю і Кюсю, окрім того, у 2016 році планується надання додаткових послуг для включення до обслуговування північного острову Хоккайдо. Це неймовірно бути часткою цього нового будівництва». 

Лабораторія MAX IV, Європа

Розвиток світової науки у Швеції

Ми вкрай задоволені тим, що зробили свій внесок у створення нової лабораторії MAX IV в Лундському університеті – ведучої світової лабораторії з дослідження синхротронних джерел світла і найбільшим проектом з дослідницької інфраструктури у Швеції, що будь коли проводився.

Будівництво лабораторії MAX IV тривало п’ять років і було успішно завершено у вересні 2015 року. Генерування світла почалося у день літнього сонцестояння (поетичний вибір) 2016 року.

У світі науки Лундський університет є синонімом всього, що має найвищий рівень, у таких дисциплінах як хімія і фізика, медицина і машинобудування. Він також є осередком для лабораторії MAX-lab, де вчені з усього світу використовують електромагнітне синхротронне випромінювання для проведення досліджень в різних галузях – від археології до електронної спектроскопії.

Лабораторія MAX IV є лабораторією MAX-lab наступного покоління, яку обладнано 28 балками синхротронного випромінювання і 19 дослідними станціями, що обслуговують до 2000 вчених на рік. 

Лабораторії MAX I, MAX II і MAX III мають вдвічі більший потенціал порівняно з попередніми лабораторіями. Структура об’єкта пропонує найсучаснішу технологію електромагнітного випромінювання разом з найсуворішими стандартами безпеки, яких можна очікувати від дослідницького центра такого типу.

Будівництво здійснювалось спільно із шведською компанією-забудовником Peab and Wihlborgs. Вони звернулись до Hilti за системами вимірювання, анкерними і монтажними системами, системами кріплення, а також нашим технічним досвідом. Команда  підготованих майстрів Hilti долучилась до процесу і запропонувала індивідуальну техніку встановлення рельсів і кріплень, яка економила значно більше часу і коштів порівняно з традиційними системами.

В процесі роботи ми співпрацювали з компанією Imtech Nordic з метою встановлення систем опалення, водопостачання і каналізації, систем розпилення і систем обробки. Будівля, стійкість якої повинна перевищувати випробувану, потребувала надійного захисту від вібрацій та шуму. Наші інженери на об’єкті допомагали у розробці відповідних планів і проведенні розрахунків, а також забезпечували безперебійну поставку якісних монтажних матеріалів.

Перекладки, наприклад, готували з використанням інструментів від Hilti, що значно підвищило швидкість і ефективність. Крістер Андерссон, менеджер проектів компанії Imtech Nordic, пояснює: «Балки вже були нарізаними, промаркованими і доставлялися частинами, що зекономило 30% часу на різних стадіях будівництва».

Стадіон US Bank Stadium, Північна Америка

Враження фанатів команди Minnesota Vikings

Формування силуету міста завжди викликає хвилююче збудження. Цей проект був особливо хвилюючим, адже, на додачу до надання Міннеаполісу нового силуету ми змінили форму ландшафту найбільшого спортивного комплексу Америки.

На стадіоні US Bank Stadium, який вражає навіть досвідчену уяву, тренується команда Національної футбольної ліги Minnesota Vikings. Стадіон обрано місцем проведення матчу Super Bowl LII у 2018 році, а також Фіналу чотирьох чоловічого баскетбольного турніру NCAA у 2019 році. Тож ми з гордістю заявляємо, що наші інструменти і команди допомогли реалізувати грандіозні будівельні проекти.

Стадіон US Bank Stadium знаходиться у серці ділової частини Міннеаполісу. Стадіон, що вирізняється культовим дизайном, здатний вмістити до 73000 людей. На стадіоні розміщені 131 ложа, 8000 клубних місць, 430 =торгівельних точок для оренди, музей команди Vikings, а також зал слави. Стадіон має напівпрозорий похилий дах і напівпрозорі фасади, а також передні вікна, які опускаються, що дозволяє фанатам насолоджуватись переглядом ігор за гарної погоди або ховатись в затишок від непогоди, і при цьому насолоджуватись природнім світлом і міськими краєвидами.

Проект, вартість якого склала $1,1 млрд., від самого початку потребував залучення продуктів Hilti. Більш того, ми надали наші технології, послуги і досвід, а також забезпечили безперервну роботу команд протягом всього періоду реалізації проекту.

 

Коли мова йде про масштабні проекти з будівництва стадіонів, ми вважаємо, що ніколи не пізно долучитися до справи. Тож, ми швидко залучаємо потрібних людей, встановлюємо взаємовідносини з членами вищого керівництва. Ми вже мали міцні відносини з архітекторами HKS і забудовниками Mortenson, тож ми використали їх для того, аби ближче ознайомитися з іншими командами, залученими у проект.

Нам треба було знати всіх підрядників на об’єкті, їх спеціалізацію та прикладні задачі аби зрозуміти різні будівельні і технічні вимоги, а також порадити найефективніші інструменти для кожного завдання.

Регіональний менеджер Hilti Курт Леман пояснює: «Беручи до уваги, що на об’єкті у будь-який час працює понад 100 різних підрядників, відстежувати хто є хто було досить непросто, але суттєво необхідно».

Щодо самого будівництва, ми вжили підхід «високо, глибоко, широко». Ми надали всі ключові протипожежні системи стадіона, а також всі необхідні анкерні кріплення. Наші анкери HY 200 Safe Set виявились настільки успішним вибором для проекту Vikings, що після того ми використовували їх на стадіонах для San Francisco Giants і Atlanta Falcons.

Але стадіон US Bank Stadium – це дещо більше, аніж просто місце проведення резонансних національних змагань. Він також стане активом міста Міннеаполіс, доступним 355 днів на рік для проведення масових громадських заходів, наприклад – університетських і аматорських змагань, культурних подій, бізнес-конвенцій і музичних концертів. Для нас, працівників Hilti, цей внесок до добробуту широкої громадськості, є приємним заключним бонусом.