«Різноманіття як невід’ємна складова нашої бізнес-стратегії Champion 2020 відіграє суттєву роль. Дотримання принципу інклюзивності зміцнює нашу інноваційність, гнучкість і, зрештою, силу. Ми спрямовуємо значні сили і засоби на створення інклюзивного середовища і запроваджуємо системи розвитку і винагороди персоналу, які є прозорими, доступними для відстеження і недискримінаційними, щоб зробити Hilti кращім місцем роботи для кожного. Ми із задоволенням спостерігаємо за тим, як до нашої команди приєднується все більше жінок на всіх корпоративних рівнях».

                 Крістоф Лоос
                 Виконавчий директор Групи Hilti

Що ми робимо?

Дізнайтесь, яку діяльність ми ведемо для того, щоб зробити принцип різноманіття та інклюзивності складовою нашого щоденного життя.

«Різноманіття полягає у всіх видимих і невидимих аспектах, що нас відрізняють, а також у всіх аспектах, що нас об’єднують. Як компанія ми прагнемо досягти більшого різноманіття. Різноманіття саме по собі є марним, якщо люди, які вирізняються, не можуть привнести свої унікальні цінності, відмінні точки зору і ідеї. У цьому полягає суть інклюзивності. Ми зобов’язані забезпечити умови для того, щоб всі наші працівники могли бути собою».

Йорг Кампмейєр, фінансовий директор Групи Hilti, член Виконавчої ради