Формування свідомого ставлення

З огляду на наше невпинне зростання як потужної міжнародної команди, кожен працівник Hilti повинен розуміти справжню суть різноманіття і інклюзивності. Всі ми повинні мати уявлення про властиві нам моделі поведінки, а також їх вплив на оточення.

З цією метою ми створили серію семінарів і інтегрували принцип різноманіття і інклюзивності до існуючих навчальних програм.

 

Це дійсно допомагає людям зрозуміти суть принципу різноманіття і інклюзивності і долучитись до процесу. Для забезпечення можливості відстежувати ситуацію ми включили питання на тему «Залученість і інклюзивність» (Engagement and Inclusion) до наших щорічних опитувань працівників.

Розуміння принципу різноманіття і інклюзивності

Різноманіття полягає у наших відмінностях, а також у наших спільних рисах. Для того, щоб пояснити, що значить принцип різноманіття і інклюзивності для членів нашої команди, ми використовуємо аналогію з деревом (наочний приклад ви можете переглянути тут).

Листя дерева і стовбур символізують всі складові різноманіття, які ви можете легко побачити. Але не менш важливим є те, що знаходиться під поверхнею: коріння – найважливіші частини дерева, приховані від очей. Вони символізують невидимі аспекти різноманіття.

 

Для росту дереву необхідні сонце, дощ і живильний ґрунт: тобто, правильне середовище. Це те, що представляє собою інклюзивність: підтримка, цінування і повага відмінностей, а також налагодження зв’язків з людьми, які відрізняються від нас. Це допомагає нам віднайти нові перспективи, які сприяють формуванню багатого на можливості і креативного робочого середовища.
 

Інтегрування принципу різноманіття і інклюзивності у процеси, пов’язані з працівниками

Наша модель компетенцій є глобальною системою для відбору, розвитку і професійної підготовки наших працівників з використанням послідовних, пов’язаних з комерційною діяльністю вимірів поведінки для покращення показників ефективності. Ми глибше розібрались у її суті для того, щоб переконатись у відсутності упереджень, які суперечать підтримці нашого обов’язку з дотримання принципу різноманіття і інклюзивності. Ми також додали вимір «інклюзивність роботи з іншими» для врахування цієї важливої компетенції в усіх наших оцінках.  

 

Ми також переглянули інші пов’язані з персоналом процеси, щоб забезпечити більший рівень інклюзивності і стати більш відкритими для різноманіття. Наприклад, ми включили обов’язковий семінар «Без упереджень» (Beyond Bias) до нашої програми підготовки лідерів. Під час проходження програми керівники груп вчаться застосовувати інструменти, які допомагають їм приймати об’єктивні рішення. 

Для підвищення ступеню інклюзивності робочого середовища нам необхідно віднайти гнучкі методи роботи і підтримувати потреби членів нашої команди на різних життєвих стадіях. По-перше, ми розробили сучасний глобальний каталог для забезпечення гнучкості робочого часу.

 

Наразі відбувається запровадження рішень у наших регіональних представництвах в різних країнах світу відповідно до місцевих потреб і законодавчих вимог.