Ми, працівники Hilti, допомагаємо нашим клієнтам у будівництві їх проектів у 3D вже протягом багатьох років, застосовуючи інформаційне модулювання об’єктів (BIM, від Building Information Modelling). Сьогодні ми надзвичайно захоплені потенціалом нових технологій, таких як віртуальна і доповнена реальність.

Віртуальна реальність є логічним продовженням BIM. Для консультантів із продажу віртуальна реальність стає чудовим інструментом для консультування клієнтів і їх архітекторів на ранніх стадіях процесу будівництва. Тільки уявіть: вам відкривається можливість провести клієнта віртуальним середовищем у масштабі 1:1. Ця технологія допоможе реалізувати проекти наших клієнтів із значним зниженням ризику хибного тлумачення у порівнянні із друкованими планами або цифровими моделями, представленими на моніторі. Наприклад, віртуальна реальність дозволить вам оптимізувати рекомендації щодо розміщення наших протипожежних систем, адже ви зможете точно побачити, де будуть розміщені системи обслуговування інших постачальників, такі як система газозабезпечення, водопостачання і електропостачання.

Переваги технології доповненої реальності у повній мірі розкриваються безпосередньо на об’єкті. Уявіть, що ви здатні продемонструвати нашим клієнтам цифрову інформацію про робочі характеристики певного інструмента у реальному часі або ознайомитись із посібником із правильного використання за допомогою шолома із функцією доповненої реальності. Уявіть, як за допомогою цього шолома можна отримати дані із моделей BIM наших клієнтів і проектувати їх безпосередньо на точки свердління отворів або встановлення кріплень робітниками. Можливі переваги є безмежними. Технологія прискорює продуктивність, скорочує ризик помилок під час проведення монтажних робіт, а також є безпечнішою, оскільки у оператора обидві руки є вільними для управління машинним обладнанням.

Це технології, розвитку і запровадження яких ви можете очікувати протягом вашої кар’єри у Hilti. Ми з нетерпінням чекаємо на ваші ідеї щодо їх практичного використання для надання нашим клієнтам допомоги у реалізації їх грандіозних конструкторських проектів. Побудуймо майбутнє разом!

Переміщуйте зображення за допомогою мишки для того, щоб побачити наше середовище у вимірі 360°.

Побудуймо майбутнє із застосуванням програмних кодів

Підключені лампи розжарювання, смарт-термостати, бездротові переговорні пристрої: здається, всі елементи наших будинків стають частинами інтернету речей (IoT, від Internet of Things). Ми, працівники Hilti, знаходимось у пошуках відповідних талановитих осіб, які допоможуть нам розробити і вивести на ринок власні смарт-інструменти, програмні додатки і послуги.

Побудуймо майбутнє із застосуванням бамбуку

Ми, працівники Hilti, будуємо майбутнє із нашими клієнтами з моменту заснування компанії Мартіном Хілті понад 70 років тому. Але у сьогоднішньому розвиненому світі недостатньо просто грати роль підтримки. Ми вважаємо, що у співпраці ми можемо побудувати краще майбутнє для кожного. Саме тому ми потребуємо вашої допомоги.