Підключені лампи розжарювання, смарт-термостати, бездротові переговорні пристрої: здається, всі елементи наших будинків стають частинами інтернету речей (IoT, від Internet of Things). Ми, працівники Hilti, знаходимось у пошуках відповідних талановитих осіб, які допоможуть нам розробити і вивести на ринок власні смарт-інструменти, програмні додатки і послуги. Десятиліттями компанія Hilti була стимулятором змін у будівельній промисловості, допомагаючи нашим клієнтам зі всього світу підвищити ефективність і продуктивність за допомогою нових технологій. Із вашою допомогою ми прагнемо вийти до цифрових будівельних об’єктів майбутнього із мережевими можливостями.

Вже сьогодні ви можете допомогти нам вивести існуючі рішення на новий рівень із використанням ON!Track – нашого SaaS пакету із управління ресурсами для електроінструментів і іншого будівельного обладнання, який забезпечує для наших клієнтів прозорість і можливість контролю всіх інвентарних запасів. Ви також можете допомогти нам у розробці Hilti Connect –додатку для смартфонів, що спрощує процеси контролю, індивідуального налаштування і обслуговування інструментів Hilti на об’єктах клієнтів.

 

Уявіть, що вже завтра технології розвинуться ще більше завдяки алгоритмам машинного навчання і штучному інтелекту. Ці технології допомагають нам складати спрогнозований графік таких заходів як ремонт інструмента до настання несправності із одночасним постачанням відповідних запасних частин безпосередньо робітникам на будівельному об’єкті. Уявіть написання алгоритмів, що дозволяє нам аналізувати способи використання інструментів на проекті клієнта у режимі реального часу. Воно може відкрити нові способи економії енерговитрат за рахунок зниження простоювання обладнання, вказати на необхідність проходження підготовки робітником шляхом ідентифікації порушень правил експлуатації або помилок оператора, а також дозволити нам рекомендувати інструменти, більш-менш необхідні нашим клієнтам для допомоги у контролі їх витрат і підвищення ефективності роботи на об’єкті. Інтелектуальні інструменти спрямовують бізнес у напрямку інтелектуальності і підвищеної продуктивності, і ми прагнемо перетворити будівництво у цифрову форму разом із нашими клієнтами. Ми з нетерпінням чекаємо на ваші ідеї, що допоможуть нам досягнути поставлених цілей. Побудуймо майбутнє разом!

Переміщуйте зображення за допомогою мишки для того, щоб побачити наше середовище у вимірі 360°.

Let's build the future with augmented reality

Ми, працівники Hilti, допомагаємо нашим клієнтам у будівництві їх проектів у 3D вже протягом багатьох років, застосовуючи інформаційне модулювання об’єктів (BIM, від Building Information Modelling). Сьогодні ми надзвичайно захоплені потенціалом нових технологій, таких як віртуальна і доповнена реальність

Побудуймо майбутнє із застосуванням бамбуку

Ми, працівники Hilti, будуємо майбутнє із нашими клієнтами з моменту заснування компанії Мартіном Хілті понад 70 років тому. Але у сьогоднішньому розвиненому світі недостатньо просто грати роль підтримки. Ми вважаємо, що у співпраці ми можемо побудувати краще майбутнє для кожного. Саме тому ми потребуємо вашої допомоги.