Нагороди

Наші нагороди і відзнаки

Ми пишаємося тим, що з року в рік у світових рейтингах опиняємося серед найкращих роботодавців на підставі незалежних корпоративних опитувань, у яких зібрано думки наших працівників щодо їх роботи в Hilti.

Ми також отримуємо різні нагороди у промисловій галузі за наші продукти, що підвищують суспільний добробут завдяки інноваційності і впливу на життя людей.

Нагороди як кращого роботодавця

Наша стабільна позиція у рейтингах найкращих роботодавців світу сама говорить про те, якою є робота в Hilti. Ось кілька глобальних і національних рейтингів, до яких ми входимо. Ще більше додаткової інформації ви знайдете на наших локальних кар’єрних сайтах.

Нагороди інституту Great Place to Work

Інститут Great Place to Work® Institute є транснаціональною компанією, яке веде дослідницьку, консультаційну і навчальну діяльність, спрямовану на надання організаціям сприяння у формуванні і підтримці культури високої довіри до місця роботи.

2017 рік – компанія Hilti зайняла 22 місце у рейтингу World’s Best Places to Work.

2017 рік – компанія Hilti зайняла 7 місце у рейтингу Best Workplaces in Europe.

2016 рік – компанія Hilti зайняла 10 місце у рейтингу Best Workplaces in Europe.

2015 рік – компанія Hilti зайняла 22 місце у рейтингу World’s Best Multinational Workplaces.

2015 рік – компанія Hilti зайняла 12 місце у рейтингу Best Workplaces in Europe.

Компанія Місце у рейтингу
Adobe 20
Falabella   21
Hilti 22
Admiral Group PLC  23
H&M 24
Year
2017
Рейтинг 100 Best Companies to Work For за версією The Sunday Times

Цей щорічний рейтинг найкращих роботодавців Британії є масштабною подією у національному бізнес-календарі. Рейтинг повністю базується на оцінках працівників, отриманих в ході проходження ними анонімних опитувань про їх мотивацію і задоволеність роботою, а також установками і цінностями їхніх керівників. Методи збору даних отримали широке визнання як наймасштабніші дослідження залучення персоналу в Сполученому Королівстві.

2017 рік – компанія Hilti Great Britain зайняла 34 місце у рейтингу 100 Best Companies to Work For за версією The Sunday Times.

2016 рік – компанія Hilti Great Britain зайняла 26 місце у рейтингу 100 Best Companies to Work For за версією The Sunday Times.

2015 рік – компанія Hilti Great Britain зайняла 34 місце у рейтингу 100 Best Companies to Work For за версією The Sunday Times.

 

Компанія Місце у рейтингу
PKF Cooper Parry 32
Bibby Financial Services 33
Hilti 34
Anderson Anderson & Brown LLP 35
Dishoom 36
Year
2017
Рейтинг 100 Best Workplaces for Millennials

Другий рік поспіль компанія Hilti була одним з 100 найкращих місць роботи для міленіалів за рейтингом Great Place to Work® і журналу Fortune. Hilti піднялась на 13 позицій до 55 місця. Рейтинг базується на відповідях 88000 міленіалів (які народились у 1981 році або пізніше).

Компанія Місце у рейтингу
OhioHealth 53
FactSet Research Systems 54
Hilti 55
Ryan, LLC 56
Robert W. Baird 57
Year
2016
Website
Рейтинг 100 Best Companies to Work For за версією журналу Fortune

Щороку журнал Fortune співпрацює з інститутом Great Place to Work® для проведення всестороннього опитування працівників про задоволення роботою у американських корпораціях. Анонімне опитування складається з двох частин: індекс довіри, в рамках якого працівники відповідають на питання про задоволеність своєю роботою, авторитет керівництва і командний дух, і аудит культури, в рамках якого розглядаються практичні методи найму, професійна підготовка, внутрішні комунікації, особистий розвиток, а також виплати, пільги і програми з визнання досягнень працівників.

2015 рік – компанія Hilti US зайняла 89 місце у рейтингу 100 Best Companies to Work For за версією журналу Fortune.

Компанія Місце у рейтингу

Wellstar Health Systems

87

The Cheesecake Factory

88
Hilti 89
Adobe Systems 90
Capital One Financial Corporation  91
Year
2016
Website
Нагорода Caring Company

Ця нагорода відзначає відданість організацій піклуванню про суспільство, працівників і навколишнє середовище. Компанія Hilti Hong Kong удостоїлася цієї нагороди у 2016 році.

Нагороди у сфері виробництва і якості продуктів

Якість наших продуктів відзначено деякими найважливішими у галузі нагородами за дизайн. Наше виробниче ноу-хау і наші інновації також отримали широке визнання. Далі перелічено лише деякі нагороди, які покажуть останні досягненя.

Нагорода MX Manufacturing Excellence

Виробництво Hilti у м. Шан (Ліхтенштейн) було відзначено нагородою 2016 Manufacturing Excellence competition’s MX Award у категорії «Технологічні інновації». Нагорода, спонсором якої є Берлінський технічний університет, присуджується за прогресивні методики промислового виробництва в німецькомовних країнах.

2016 рік – компанія Hilti отримала нагороду Process Innovation MX Award.
 

Нагорода Red Dot Award

Цією нагородою відзначаються нововведення у дизайні, функціональність, ергономічність і емоційний зміст продуктів, а також їхню довговічність і екологічну стійкість. У 2015 року у конкурсі взяло участь близько 5000 продуктів з 50 країн. Заявки оцінювались журі у складі 40 експертів з дизайну міжнародного рівня. Компанія Hilti отримує нагороду Red Dot Awards щороку з 2004 року. У 2010 році ми отримати нагороду Red Dot Design Team of the Year, яку може бути присуджено компанії всього раз за весь період її існування.

2017 рік – компанія Hilti отримала 5 нагород Red Dot Awards.

2016 рік – компанія Hilti отримала нагороду Best of the Best від Red Dot.

2015 рік – компанія Hilti отримала 6 нагород Red Dot Awards.

2014 рік – компанія Hilti отримала 5 нагород Red Dot Awards.

2013 рік – компанія Hilti отримала 6 нагород Red Dot Awards.

2010 рік – компанія Hilti отримала нагороду Red Dot Design Team of the Year.

Нагорода за промисловий дизайн iF Product Design Award

Ця нагорода присуджується з 1954 року. Щороку надходить понад 2000 заявок з близько 37 країн світу. Рішення приймаються видатними експертами, а найкращі продукти отримують знак видатної якості дизайну iF. У 1957 році компанія Hilti отримала свою першу нагороду iF Product Design Award за оригінальний пристрій кріплення (Schlagdübel Gerät), після чого наші продукти стабільно відзначались цією нагородою.

2017 рік – компанія Hilti отримала 5 нагород iF Product Design Awards, включаючи нагороду iF Interface за лазерний вимірювач PD-C.

2016 рік – компанія Hilti отримала 3 нагороди iF Product Design Awards.

2015 рік – компанія Hilti отримала 5 нагород iF Product Design Awards.

2014 рік – компанія Hilti отримала 8 нагород iF Product Design Awards.

2013 рік – компанія Hilti отримала 5 нагород iF Product Design Awards.