Робота за інженерно-технічними напрямками

Інновації є джерелом нашої життєвої енергії. Наші інженери щоденно приймають виклики для пошуку інноваційних рішень з підвищення безпеки і продуктивності.

Приєднайтесь до нашої команди інженерів. Тут ви зможете надавати консультації на об’єктах будівництва, розробляти наше програмне забезпечення або продукти в одному з наших інноваційних центрів досліджень і розробок. Можливо, вам буде цікава механіка, оптика, хімія або металознавство, протипожежні системи, системи кріплення, системи антикорозійного захисту або сейсмічної розвідки. Незалежно від вашої спеціалізації ви гратимете важливу роль у деяких захопливих проектах технологій.

У вас має бути сильний інженерний досвід, але ми особливо зацікавлені у вашій жазі до знань і здібності комбінувати комплексні концепції дизайну зі звичайні людські навички.

Зрештою, всі наші продукти розробляються для наших клієнтів, тож особисте залучення є вкрай важливим для нас.

Значення мають люди. Значення мають технології

Технічний склад розуму звичайно є суттєвою рисою, аби приєднатися до нашої команди, проте жодна з наших вакансій для інженерів не є чисто технологічною. Адже серед іншого ви виконуватимете і роль консультанта, яка поєднує обидві сторони– роботу з інноваціями і розбудову відносин з відданими клієнтами. 
 
Наші інженери залучаються до роботи, починаючи з початкових стадій проекту, встановлюючи зв’язок між потребами клієнта і дизайном нашого продукту, а потім – транслюючи його до відділів маркетингу і продажу.
 
На багатьох будівельних об’єктах виникають непередбачувані задачі, для вирішення яких недостатньо стандартних продуктів. Так, наші інженери будівельних об’єктів працюють з клієнтами і підрядниками для пошуку індивідуальних рішень, які потім реалізуються нашими дослідниками і розробниками.
 
У Hilti на вас буде покладено значну відповідальність вже з самого початку, а забезпечуючи стабільні результати ви можете стати лідером власної команди. Весь час ви будете працювати у живій культурі з різноманітними талантами, які є по-своєму унікальними, але мають спільні амбіції з будівництва кращого майбутнього.

«Мені подобається те, що моя робота не є суто технічною. Вона включає планування і взаємодію з людьми. Культура є бездоганною. Існує безліч викликів, так, але відчутними є дружність і тепло. Головне - це командна робота і те, що до ваших ідей тут дійсно прислухаються».

Андреас, голова відділу корпоративних досліджень і технологій

Різні шляхи до інновацій

Долучившись до нашої команди інженерів ви станете частиною команди. Наша модель інженерної практики базується на командній роботі, саме це і робить роботу такою, що приносить і велике задоволення, і гарний результат.

Інженерна справа має три напрямки, і ви можете обрати той, який підходить саме вам: робота з клієнтами на великих об’єктах в якості інженера об’єкту будівництва, дослідження і розробка інноваційних продуктів і рішень або розробка програмного забезпечення для полегшення і підвищення безпеки роботи наших клієнтів.

Детальніше про кожну з цих цікавих посад

Інженер об’єкта будівництва

• Це роль консультанта, в рамках якої ви будете працювати на об’єктах будівництва з дизайнерами і архітекторами, проектувальниками, а також керівниками компанії.

• Завдяки участі у ранніх стадіях конструювання ви укріпите ці відносини, демонструючи цінність, яку ви можете дати Hilti при інтеграції рішень в проект – від анкерних систем і систем кріплення до інструментів і програмного забезпечення, що їх обслуговують.

• Ви допомагатимете проектувальникам втілювати ідеї в життя, передаючи проектні рішення для реалізації командам будівельників і спеціалістам з продукту, включаючи підрядників, спеціалістів з маркетингу і продажу.

• Ваша роль є однією з найважливіших у Hilti, оскільки ви є з’єднувальною ланкою між проектувальниками і спеціалістами з продажу, перехідною ланкою від планування до реалізації. В процесі роботи ви вирішуватиме будь-які задачі, пов’язані з втіленням проекту у життя, з дотриманням будівельних норм, і вирішуватиме потенціальні проблеми.

• Для цієї роботи не існує інструкцій, оскільки будь-який масштабний будівельний проект містить власні унікальні особливості. Ви будете демонструвати гнучкість мислення і отримувати насолоду від перспектив пошуку спеціалізованих іновативних рішень для неочікуваних завдань.

• Досвід роботи у будівництві громадських об’єктів, будівельному проектуванні або машинобудуванні стане у нагоді, як і досвід роботи у проктених організаціях. Але що нам насправді необхідно – це ваша жага до навчання і здібність до поєднання технічних і комунікативних навичок.

Переглянути вакансії для інженерів об’єкту будівництва

Продемонструйте нам свою жагу до розвитку і ми підтримаємо ваше зростання

Якщо ми очікуємо від вас інноваційних ідей, які б могли претендувати на нагороди, це тому, що ми надаємо найкращу підготовку у компанії світового класу. Ми пропонуємо вам всі необхідні знання і підтримку для досягнення успіху на вашій посаді, а також проведемо індивідуальну підготовку і надамо можливості для вдосконалення навичок і приділимо особисту увагу вашому кар’єрному зростанню.

Кожен член нашої команди проходить відбір в рамках щорічного процесу оцінки відповідності ефективності. Так ми знаходимо можливості для розвитку наших працівників з різною відповідальністю, різною культурою і різними викликами ринку. Це значить, ми можемо розширити ваші навички, амбіції і дати зелене світло вашій кар’єрі.

У Hilti ефективні працівники швидко виростають до лідерських посад, а 80% наших посад у керівництві заповнюються внутрішніми кандидатами. Це підтвердження того, наскільки ми цінуємо своїх людей.