Робота у відділі продажу

Більшість людей, які приєднуються до Hilti, розпочинають кар’єру у нашому відділі продажу. Саме з нього найкраще починати своє знайомство з діяльністю компанії, оскільки залучення лояльних клієнтів і побудова міцних відносин з ними – це запорука нашого успіху.

Робота у продажу є дуже цікавою, вона передбачає обмін досвідом інновацій Hilti з найрізнішими компаніями і ви завжди будете в центрі всіх подій. Окрім сприяння у забезпеченні високого рівня безпеки і продуктивності проектів на місцевому рівні вас також може бути залучено до резонансних будівельних проектів.

 

Це можуть бути комерційні, екологічні, наукові або спортивні проекти. Ви майже напевно працюватимете над деякими визначними досягненнями інженерії і зустрічатиметесь з найрізнішими людьми – від робітників на об’єкті до менеджерів проекту і лідерів компанії.

Сфера продажу пропонує вам шанс для розвитку своєї кар’єри і досягнення визначних результатів. Більшість людей вирішують залишитись у продажах, оскільки робота тут дуже цікава і перспективна. Але з часом ви можете зробити вибір на користь нових викликів, відкривши нові напрямки діяльності.

Наш продаж далекий від стереотипів

Наша модель продажу представляє собою професійний консультативний продаж. Ми не здійснюємо традиційні холодні дзвінки.

Для вас це значить налагодження нових зв’язків з клієнтами, відкритими до нових контактів, а також розбудову відносин з існуючими клієнтами. Більшість з них вже знають нашу продукцію, довіряють їй і завжди роблять свій вибір на її користь. Ви будете демонструвати деякі з найновітніших інноваційних рішень у галузі, одночасно продаючи наше ультрасучасне програмне забезпечення, а також послуги і післяпродажне обслуговування, що надає Hilti.

Деякі з наших найкращих членів команди не мали попереднього досвіду продажу. Вони навіть не уявляли, що взагалі колись будуть працювати у будівництві. Але їхня енергетика, гострий розум і жага до конкуренції ведуть їх до процвітання на цьому шляху. Ми маємо чудову команду, успіх якої залежить від командної роботи і здібностей незалежно від попереднього досвіду.

 

«Як я збираюсь продавати електроінструменти, якщо за життя і отвору не просвердлив! Ось що я подумав, коли вперше приєднався до Hilti, але насправді це зовсім не так. Робота у Hilti – це розвиток ваших сильних сторін і отримання винагороди за наполегливу працю».

Джеймс, представник (відділу продажу) з обслуговування клієнтів

Побудова виняткових відносин з клієнтами на різних рівнях

Долучившись до нашої команди з продажу ви станете частиною команди. Наша модель продажу базується на командній роботі, саме це і робить роботу такою, що приносить і велике задоволення, і гарний результат.

У кожній регіональній команді є три напрямки роботи: робота менеджером з обслуговування клієнтів на об’єктах будівництва, пошук рішень для місцевих клієнтів у центрі Hilti і надання експертних консультацій у якості фахівця відділу по роботі з клієнтами.

Тут ви знайдете більше інформації про кожну важливу роль

Менеджер з обслуговування клієнтів

• Це посада у сфері консультативного продажу, де ви будуватимете відносини з професіоналами світу будівництва, які прагнуть отримати продукцію найвищої якості від іменитого і надійного бренду.

• Ви матимете власний пул клієнтів, до якого входитимуть забудовники і торгові експерти, які працюють на будівельних об’єктах і проектах.

• У вас буде багато свободи в плані роботи, ви будете працювати з клієнтами на об’єктах і самостійно розпоряджатися своїм часом.

• Ми забезпечимо вам автомобілем і останніми технологіями для демонстрації продуктів, і ви матимете нашу повну довіру у своїх діях, направлених на досягнення результатів.

• Ми закріпимо за вами конкретний напрямок збуту, наприклад, електроінструменти або спорудження будівель, і ви швидко станете фахівцем з продукції і практичних застосувань у цій сфері.

• Ви матимете усі можливості для розвитку своєї кар’єри, оскільки ваша роль розвиватиметься разом зі всіма продуктами, що ми виводимо на ринок. Ми пропонуємо 60 різних інструментів, послуг і програмних рішень щороку, тож ви завжди навчатиметесь чомусь новому.

• Ваша рішуча відданість обов’язку, висока продуктивність і мотивація до успіху дозволять вам швидко рости і розвиватись у своїй кар’єрі.

Переглянути вакансії менеджерів з обслуговування клієнтів

 

Hilti Store representative

• In this role, you’ll look after a Hilti Store retail site, serving local clients and tradespeople who need products straight away. These might be small or big accounts, ranging from sole traders to large construction sites.

• You’ll have full responsibility to run your Hilti Store, which means the flexibility and freedom to make your own decisions. You might decide to hold public workshops or demonstration days, or come up with other ideas to market to your local customers.

• You’ll have broad product knowledge across the complete Hilti catalog, which opens lots of career options for the future. If you need any help on a specialist product area, you can always rely on your team for advice.

• It’s a lot like running your own business, so you’ll need an entrepreneurial spirit and will reap the rewards of being proactive.

See our Hilti Store roles

Фахівець по роботі з клієнтами

• Саме на цій посаді ви будете вести наш портфель малих і великих підприємств, виконуючи функції довіреного представника Hilti для низки клієнтів. Ваша задача – бути доступним для вирішення будь-яких питань клієнтів і забезпечення дружнього, особистого підходу до кожного клієнта.

• Тут вам доведеться і відповідати на дзвінки клієнтів, яким необхідна технічна консультація за конкретним продуктом або допомога у вирішення проблеми на об’єкті будівництва. Для цього ви пройдете ретельну підготовку, після якої ви зможете впевнено вирішувати проблеми і надавати консультацій у сферах, які ви знаєте, як свої п’ять пальців.

• Або вам доведеться зв’язуватися з клієнтами, яким буде цікаво і корисно дізнатись про переваги наших нових продуктів або пропозицій. Знову ж таки, ви проходитимете регулярну підготовку. Ви також відвідуватиме об’єкти будівництва і зустрічатиметесь з клієнтами особисто.

• Головне - це побудова довірчих відносин і використання своїх знань про продукцію для пошуку рішень, які б задовольняли потреби клієнтів.

Переглянути вакансії Фахівців по роботі з клієнтами

Ми будемо вас вчити, ставити перед викликами і винагороджувати за досягнуте

У Hilti ви матимете усі ті привілеї, що дає робота у великій компанії, при цьому ви матимете автономію управління невеликим напрямком діяльності. На вас буде покладено велику відповідальність з самого початку і ми дозволимо вам перейняти ініціативу для реалізації задач власним способом.

В рамках процесу проходження співбесіди ми влаштуємо вам «практичний екскурс», аби ви мали живе уявлення про те, як проходить робочий день членів нашої команди з продажу. Так, ви швидко зрозумієте рівень цих людей і їх відданість клієнтам.

Наші стандарти є високими, в тому числі і стандарти навчання. Ми забезпечимо вас усіма знаннями і обладнанням, необхідними для досягнення успіху на вашій посаді – від повністю обладнаного автомобіля до останнього програмного забезпечення CRM.

Більша частина вашої підготовки відбуватиметься на роботі, але ви почнете зі знайомства з Hilti (наші цінності, стратегія і культура) перед знайомством з клієнтами і продуктами, які ви незабаром знатимете досконально.

Ми відзначимо вашу тяжку працю щедрими заохоченнями і найкращім навчанням, а також індивідуальним тренінгами і особистою увагою до вашого кар’єрного прогресу.

Стабільно видатні результати плюс командна робота і відданість обов’язкам дозволять вам дуже швидко вирости до лідерських посад у Hilti. Фактично, багато з наших спеціалістів з продажу отримали свою першу керівну посаду у 25-30 років, а 80% наших вакансій у керівництві заповнюються внутрішніми кандидатами.

У нас також запроваджено дуже ретельну процедуру оцінки персоналу для перевірки кожного працівника компанії в рамках щорічного процесу оцінки відповідності показників кар’єрної ефективності. Так ми знаходимо можливості для розвитку наших працівників з різним рівнем відповідальності, різною культурою і викликами ринку. Це значить, що ми можемо розширити ваші навички, амбіції і дати зелене світло вашій кар’єрі.