Робота в логістиці

Якщо ви хочете реалізувати свій талант у логістиці або управлінні ланцюгом постачання, ви не знайдете більш цікавого, різноманітного і прогресивного місця роботи, аніж у Hilti.

Наші операції з логістики є винятковими, оскільки ми управляємо власним ланцюгом постачання, а це є чимось унікальним для компанії нашого розміру.

 

Це значить, що ви матимете справу з кожною частиною величезного пазлу. Фактично, ми заохочуватимемо вас до маневрування між різними функціями для отримання кращого розуміння наймасштабнішої логістичної картини. З самого початку кар’єри ваша роль буде набувати все більшої динаміки і стане стратегічно важливою. Ви також отримаєте можливість для впливу на нашу методику. Ми маємо культуру відкритих дверей, а це значить, ми завжди готові вислухати нові ідеї, тож у вас буде можливість впливати на формування наших методів роботи і ведення справ.

Унікальна різноманітність, залученість і стратегічність

Кар’єра у нашій команді логістів є складною, але динамічною, з первинним фокусом на винятковому задоволенні потреб клієнтів. Незалежно від обраної посади, у вас буде високий рівень відповідальності з самого початку і можливість взяти ініціативу чи то у вирішенні проблем, чи то у спрощенні процесів.

Наша команда з логістики працює у трьох основних напрямках, і ви можете обрати будь-який з них.

• Матеріали: відбір постачальника і закупівля матеріалів найкращої якості, оптимальної сировини, планування виробництва продуктів у глобальному масштабі за глобальними цінами. Сюди також відноситься інвентарна оптимізація і робота з командами з продажу і маркетингу для відстеження своєчасної реалізації запасів і прогнозування майбутнього попиту.

• Транспорт: управління міжнародною транспортною мережею з метою доставки матеріалів і продуктів до необхідних пунктів призначення, постійна обробка термінових замовлень і задоволення складних логістичних потреб.

• Склад: ефективне використання простору і координування своєчасності процесів зберігання, організації і відправлення запасів у глобальному масштабі.

Ви матимете безліч можливостей для розвитку своїх навичок і зрозумієте, що відділ логістики Hilti є живим і результативним місцем роботи для побудови своєї кар’єри. Продемонструйте нам свої здібності і ви зможете отримати спеціалізацію у різних сферах, управляти різними командами, працювати в нових місцях і надати нового змісту своїй роботі.

«Ви отримаєте унікальну можливість для виконання різних функцій у ланцюгу постачання, працюючи за кордоном, як багато інших працівників. Ми справді заохочуємо наші команди до критичного мислення під час роботи. Якщо ви здатні спростити процес, зробіть це і покажіть нам».

Фабріс, голова відділу глобальних логістичних послуг

Ми допоможемо вам в урізноманітненні, пошуку і прискоренні своєї кар’єри

Ми маємо високі очікування, але ми пропонуємо найкраще навчання. Ми надамо вам знання і підтримку, необхідні для досягнення успіху на обраній посаді, проведемо індивідуальну підготовку і приділимо особисту увагу вашому кар’єрному розвитку.

Кожен член команди проходить індивідуальне навчання, і двері завжди є відкритими для вас, якщо ви потребуєте допомоги або поради. В нас також запроваджено дуже ретельний процес оцінки персоналу для перевірки кожного працівника компанії в рамках щорічного процесу оцінки ефективності. Так ми знаходимо можливості для розвитку наших працівників з різним рівнем відповідальності, культурою і викликами ринку. Це значить, що ми можемо розширити ваші навички, амбіції і дати зелене світло вашій кар’єрі.

У Hilti ефективні працівники швидко виростають до лідерських посад, а 80% наших посад у керівництві заповнюються внутрішніми кандидатами. Це підтвердження того, наскільки ми цінуємо своїх людей.