Робота у відділах HR, фінансів і маркетингу

Якщо ви хочете з радістю приходити до офісу кожного дня, посада у Hilti дасть вам кар’єру, яку ви не отримаєте більше ніде.

Ми знаходимось в центрі корпоративних інновацій, де культура є унікальною, а темп роботи – дуже швидким. Зрештою, якщо ми прагнемо залишатися лідером галузі, ми повинні зберігати інноваційний підхід на  корпоративному рівні.

Тут ваша робота буде динамічною, оскільки ми завжди знаходимось у пошуку нових шляхів до мотивації людей, відкриваючи їм потенціал для досягнення визначних результатів.

Ті, з ким ми працюємо – наші команди і клієнти – завжди стоять на першому місці. Незважаючи на те, що штат Hilti нараховує 29000 працівників в усьому світі, кожен працівник погоджується з тим, що ми мотивуємо до перевищення власного потенціалу і при цьому створюємо теплі відносини між працівниками.                

                                                                        

Дещо більше, аніж звичайна офісна робота

Наші офісні посади включають посади у відділах людських ресурсів, фінансів і маркетингу. Це не посередні «допоміжні» посади, це команди, які ведуть наших людей, визначають наші стратегії і формують наш бізнес. Вони є критичними у наданні нашим клієнтам преміум-послуг від Hilti.

Особливість Hilti полягає у тому, що ви як член нашої корпоративної команди можете бути залучені до всіх стадій розробки кожного проекту, над яким працюєте – від концепції до реалізації. Не кожен відділ маркетингу або фінансів може запропонувати це.

Ви матимете безліч можливостей для роботи у всіх циклах проекту і розвитку ваших навичок, тому ви зрозумієте, що Hilti є живим і результативним місцем роботи для розвитку своєї кар’єри. Покажіть свій потенціал і ви зможете навіть перенести свої посадові функції до нового бізнес-середовища, застосовуючи свої знання про розвинені ринки на ринках, що розвиваються, де існує безліч викликів.

 

«Тут панує справжній сімейний дух. Ви буквально можете постукати у двері до будь-якого директора у будь-який час. Також ваш лінійний менеджер докладатиме максимум зусиль або допомоги вам розвивати свої професійні і особистісні  навички».

Амер, менеджер з ключових проектів

Винагорода не заставить вас чекати

Ми навчаємо і розвиваємо своїх працівників, щоб вони хотіли залишитися з нами.

Незалежно від вашої ролі або рівня ми приділимо особисту увагу розвитку вашої кар’єри, проведемо індивідуальне навчання і надамо будь-яку підтримку, щоб ви змогли досягти визначних результатів.

Коли ви приєднаєтесь до компанії, ми ознайомимо вас з «принципами роботи Hilti», серед яких такі наші цінності як цільність, сміливість, командна робота і відповідальність, а також з нашою культурою і стратегією розвитку.

Ми також надамо вам спеціалізовані знання, необхідні для досягнення успіху на обраній посаді, незалежно від того, чи то підвищення професійної кваліфікації, чи то курси іноземної мови, чи то підготовка керівників.

Кожен член нашої команди проходить відбір в рамках щорічного процесу оцінки відповідності ефективності. Так ми знаходимо можливості для розвитку наших працівників з різним рівнем відповідальності, різною культурою і різними викликами ринку. Це значить, ми можемо розширити ваші навички, амбіції і дати зелене світло вашій кар’єрі.

У Hilti ефективні працівники швидко виростають до лідерських посад, а 80% наших посад у керівництві заповнюються внутрішніми кандидатами. Це підтвердження того, наскільки ми цінуємо своїх людей.  

Різні шляхи лідерства і формування бізнесу

Долучившись до нашої корпоративної команди ви станете частиною команди. Наша модель ведення бізнесу базується на командній роботі, саме це і робить  роботу такою, що приносить і велике задоволення, і гарний результат.

Дізнатись більше про три наші ключові офісні позиції.

HR

• Наша унікальна культура є запорукою того, чому люди залишаються у Hilti, і чому у нас можна зустріти, коли два покоління однієї родини працюють у нас. Для людей ми більше, аніж компанія: ми усвідомлюємо, що наші люди є невід’ємною складовою нашого успіху. Саме тому нашою першою метою є залучення, розвиток і утримання найкращих талантів.

• Можливо у вас талант знаходити потрібних людей на необхідні посади в будь якій країні світу, чи то створювати можливості для залучення спеціалістів до роботи за сумісництвом або до гнучкого робочого графіку. Проте, ставши частиною нашої HR команди, ви розділите наш обов’язок щодо сприяння у реалізації потенціалу людей.

• Ви тісно співпрацюватиме з бізнес-лідерами у формуванні стратегій управління людськими ресурсами, що підтримують наші команди, і завдяки цьому ви зможете забезпечувати розвиток нашого бізнесу. Разом ми будемо вести наші команди шляхом креативності і захоплення до реалізації потенціалу компанії Hilti.

• Ви допомагатимете реалізувати і формувати нашу стратегію управління людськими ресурсами, що базуються на нашому переконанні в тому, що різноманітні, інклюзивні і високоефективні команди, які розвиваються, досягають визначних результатів. Наш підхід: мислити глобально, діяти локально.

• Посади у нашому відділі людських ресурсів є різними – від залучення і утримання талантів до управління навичками і проведення лідерських тренінгів.

Переглянути вакансії у HR

Фінанси

• Це далеко не просто кропотлива робота з цифрами, а консультативна роль, на якій ви співпрацюватиме з різними підрозділами для надання рекомендацій і сприяння у плануванні і управлінні важливими об’єктами. Ваша робота полягає у визначенні їх прибутковості.

• Вам знадобиться сильна ділова хватка, а також певні знання для застосування фінансової хватки до вирішення широкого ряду комерційних питань.

• Ви також братимете участь у некомерційних проектах, таких як благодійні заходи і заходи з соціальної відповідальності, а також інвестиції у наші ініціативи з навчання і розвитку.

• Як для фінансової посади, це дуже особлива роль, оскільки передбачає залученість у відстеженні проектів на всіх етапах їх життєвого циклу – від оцінки можливості реалізації, планування ризиків до маркетингу і продажу.

• Доведіть, що ви готові до наступного виклику, і ви зможете перейти до іншого напрямку діяльності, переносячи свій досвід до різних представництв і їх відповідних проектів, незалежно від того, чи то стабільні проекти або проекти, що розвиваються, чи то проекти в стійкій чи нестійкій валюті, чи то проекти на ринку, що розвивається, або на розвиненому ринку. Це вражаючий досвід.

• У кріслі фінансиста в нашій компанії вам доведеться і проводити аналіз ціноутворення і кредитних ризиків, і складати фінансову звітність, і вести контроль бізнес-процесів.

Переглянути вакансії у фінансовому відділі

 

Маркетинг

• Маркетингова діяльність є фундаментальною у бізнес-моделі Hilti, оскільки в її рамках здійснюється збір інформації про аналітичну картину ринку, що стає основою для розробки наших продуктів, чи то інструменти, чи то послуги, чи то програмне забезпечення, а також нашої стратегії продажу.

• Ставши членом маркетингової команди, ви приєднаєтесь до нашої роботи над довгостроковими напрямками для сталого розвитку бізнесу. Ми маємо проактивний підхід, ми не прив’язуємось до щоквартальних показників, тож ми не займаємось короткостроковим або стихійним плануванням.

• Ви працюватимете з величезним масивом даних, включаючи застосування моделей поведінки і прогнозовані тенденції ринку, для визначення попиту наших клієнтів на наші продукти з точки зору кількості, якості і інноваційності.

• Щодо бізнесу – він зосереджений на наших клієнтах. Вони мають високі очікування до того, яким має бути продукт преміум-класу. Так, маркетинг – це формування стратегій і ініціатив для решти бізнесу на основі аналізу ринку.

• Ви матимете можливість отримати віддачу, а це є чимось унікальним у світі маркетингу: ви спостерігатимете за проектами від стадії концепції до передачі продукту в руки клієнта.

• Наші маркетингові ролі передбачають управління продуктами, менеджменту торгівлі, управління програмним забезпеченням і управління послугами,  дослідження ринку, Digital маркетингу, а також надання консультацій з розвитку бренду і комунікацій.

Переглянути маркетингові вакансії