Поширені питання

Якщо ви маєте будь-які питання щодо порядку подання заявки на роботу, ви можете знайти відповідь тут.

Що відбувається далі?

Ми перевіряємо повноту вашої заявки і оцінюємо вашу мотивацію і відповідність ролі. У разі відповідності ми запросимо вас на телефонну співбесіду. В разі її успішного проходження, ми запросимо вас на зустріч для проведення особистої співбесіди і з радістю оплатимо ваші витрати на дорогу.

Як подати заявку на роботу в Hilti?

Подати заявку на роботу легко. Ви можете зробити це онлайн. Розпочніть пошук вакансій тут на нашому спеціальному сайті. Якщо ви не можете знайти ідеальну для вас посаду саме зараз, продовжуйте слідкувати за вакансіями, адже ми регулярно їх оновлюємо. Як тільки ви знайдете вакансію, що відповідає вашим інтересам і сильним сторонам, просто натисніть на посилання «Подати заявку», розташоване у нижній частині опису вакансії, і виконайте описані далі кроки.

Які документи необхідно додати до заявки?

Ми попросимо вас завантажити ваше останнє резюме разом з коротким мотиваційним листом, у якому необхідно описати, чому ви зацікавлені в цій посаді і що ви прагнете зробити, зайнявши її. Будь ласка, завантажте також будь-які релевантні рекомендації, можливо, з університету або інтернатури або попередніх місць роботи.

Чи можу я надіслати резюме?

Звичайно. Якщо ви не можете знайти вакансію, яка задовольняє ваші поточні інтереси, ви завжди можете надіслати резюме на електронну пошту. Натисніть сюди для надіслання резюме.

Наскільки актуальними є вакансії на вашому сайті?

Вони оновлюються регулярно. Якщо вакансію представлено на сайті, то посаду відкрито. Будь ласка, подавайте заявку.

Чи можу я паралельно подавати заявки на кілька вакансій?

Так. Якщо ви бачите дві або більше вакансій, які відповідають вашим талантам, ви можете подати заявки на них одночасно. Однак, ви маєте лише один раз натиснути на посилання «Подати заявку» і завантажити ваше резюме і мотиваційний лист у одній заявці. Будь ласка, у листі чітко зазначте позиції, у яких ви зацікавлені, включаючи коди вакансій, і ми розглянемо вашу кандидатуру на всі посади. 

Як щодо захисту даних?

Ми обробляємо інформацію, яку ви надаєте нам, в умовах суворої конфіденційності, і використовуватимемо її виключно в цілях обробки заявки на роботу.