Interview tips

Якщо ми запросили вас на співбесіду, це визначний момент для нас обох. Саме під час співбесіди нами (і вами) приймається рішення щодо відповідності посаді.

Найкращим способом демонстрації нам ваших особистісних якостей – духу Hilti, якщо можна сказати так, є знайомство вас з деякими нашими людьми. Ми прагнемо приділити цьому час перед вашою фактичною співбесідою, що допоможе підтвердити факт розділення нами спільних цінностей і світосприйняття і отримання уявлення про співпрацю.

Незалежно від вакансії, на яку ви подаєте заявку, а також незалежно від відповідної країни ваша перша співбесіда триватиме приблизно годину. У разі успішного проходження вас запросять на другу співбесіду, після чого швидко нададуть особисту відповідь.

Для заспокоєння і підготовки до співбесіди наводимо кілька рекомендацій від працівників Hilti, з якими ви можете зустрітись. Ми сподіваємося, вони стануть вам у нагоді незалежно від того, чи маєте ви багаторічний досвід роботи чи це ваша перша робота.

Як продемонструвати нам свій потенціал?

Будьте собою. Ми тут для того, щоб познайомитися зі справжньою вашою сутністю, тож не бійтесь розкритись. Ми хочемо зустріти людей, які справді розділяють нашу культуру і розкриваються в ній. Немає сенсу намагатись грати іншу роль: це не допоможе вам у довгостроковій перспективі. Розслабтесь і будьте собою.

Продемонструйте жагу. Якщо ви маєте жагу до будівництва кращого майбутнього, ми хочемо знати про це. Будь ласка, не відчувайте обмеження з боку ввічливості або протоколу. Ми прагнемо отримати вашу енергетику і зацікавленість, незалежно від того, чи обізнані ви у галузі.

Будьте допитливими. Ми хочемо знайти людей з жагою до навчання, сміливістю перед викликами і прагненням до вдосконалення, включаючи самовдосконалення. Так ми отримаємо найкращий ваш потенціал, що допоможе нам розвинутись як компанії і допомогти вам у кар’єрному розвитку.

Говоріть відкрито. Ми не відзначаємо відповіді галочками, тож не хвилюйтесь щодо надання «неправильної» відповіді. Такого не існує. Кожен має сильні сторони і слабкі сторони. Вас виділяє ваша здатність визнавати ваші слабкості і говорити про них.

Інвестуйте трохи часу. Приділіть трохи часу для ознайомлення з інформацією про компанію до візиту. Окрім проявлення допитливості це є шансом аби показати свою зацікавленість у нашій роботі і те, що вам не чужі наші цінності.

Уявіть, що ви вже працюєте з нами. Ми буквально маємо це на увазі: уявіть роботу з людьми, які проводять з вами співбесіду. Шлях Hilti є динамічним, тож люди, що сидять перед вами, представляють собою команди, з якими ви працюватимете. Якщо ви можете уявити роботу з людьми, які проводять співбесіду, то ви в потрібному місці.

Будьте відкритими. Ми – бізнес, орієнтований на людей, і головне для нас – особистість. Якщо ми відчуваємо особисту приязнь, то це гарний знак. Не зациклюйтеся на тому, щоб давати «правильні» відповіді, і, будь ласка, залиште всі свої нотатки вдома. Ми хочемо чесності, спонтанності і простоти.

Переконайтесь, що почуваєтесь комфортно. Багато наших працівників розкажуть вам про те, що вони почувались як вдома, коли прийшли на першу співбесіду до нас. Якщо ви почуваєтесь так само, це багато говорить про вашу сумісність з Hilti. Те, що ви побачите на співбесіді, це те, що очікуватиме вас під час роботи з нами. Менше думайте про посадові функції, місце роботи, заробітню плату, а більше думайте про свою задоволеність робочим місцем. Зрештою, ви маєте відчувати радість від щоденного приходу на роботу, тож важливо відчувати правильну атмосферу.

Розумійте наші цінності. Нашими цінностями є цілісність, сміливість, командна робота і відповідальність, і вони є дійсно важливими для нашого бізнесу. Якщо ви розділяєте їх, ми б хотіли знати, чому і як.

Розказуйте про реальні приклади. Намагайтесь ділитись реальними прикладами вашого підходу до завдань і досягнення результатів. Ми хочемо почути про ваші дії у певній ситуації, що не завжди є правильними, або про методи роботи вашої компанії чи гіпотетичні теорії. Ми хочемо познайомитись з особистістю, яка сидить перед нами.

Зрештою, це те, для чого призначена  співбесіда. Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з вами. Бажаємо успіхів!