Робота в Hilti

Для людей, які приєднуються до Hilti, характерним є особливе мислення. Вони мають високу мотивацію та є наполегливими у праці, а також виходять за межі власних можливостей у прагненні максимально задовольнити потреби наших клієнтів. Натомість вони насолоджуються неймовірно багатогранною та динамічною кар’єрою. Багато наших працівників працюють з нами протягом 20-30 років, що є підтвердженням того, наскільки  сильно ми цінуємо та відзначаємо їх внесок.

 

Саме культура високих досягнень робить Hilti таким унікальним місцем роботи. Вона базується на поєднанні особистої ефективності, командної роботи та підтримки. Ми кидаємо виклики, але підтримуємо розвиток, ми вимагаємо сміливості, проте довіряємо.

Продемонструйте нам свої здубності, і ми запропонуємо вам можливості для зростання у бізнесі – роботи за кордоном, накопичення досвіду в рамках виконання різноманітних посадових функцій і підкорення різних ринків. Це прекрасний спосіб знайти застосування вашим амбіціям і побудувати захопливу кар’єру вашої мрії.

Ми не боїмося бути іншими

Запорука успіху нашого бізнесу - це відмінність від інших. Наші інновації дають нашим клієнтам можливість прискорити процес будівництва, зробити його більш безпечним і використовувати сміливі рішення.

Ми кидаємо виклик умовностям. Від вас ми очікуємо критичного ставлення до ситуацій, нових ідей та рішучості у відходженні від норм. Саме тому ви отримаєте можливість регулярно звертатисья до керівництва з пропозиціями, які будуть вислухані.

 

Ми пропонуємо місце роботи для виняткового типу людей, де вам знадобиться запал і енергія для невпинного вдосконалення, орієнтація на доведення роботи до кінця і впевненість у прийнятті ризиків в прагненні до вищих досягнень.

Але, окрім самостійних досягнень, ви завжди працюватимете в чудовій команді з людьми з різноманітним досвідом, які надихаються своїм щоденним внеском в покращення бізнесу наших клієнтів.

Швидка винагорода за результати

Ми не менш за вас зацікавлені в вашому успіху. Ми інвестуємо в ваше навчання та щиро піклуємось про розвиток вашої кар’єри. Для цього ми проводимо індивідуальне навчання. Це потребує багато часу, але є дуже необхідним. У такий спосіб ми відзначаємо ваші досягнення та допомагаємо вам підтримувати ваші результати на найвищому рівні – для нас, для наших клієнтів і для ваших власних амбіцій.

Здивуйте нас своїми вміннями і ми надамо вам можливість проявити лідерські якості за першої ж вашої готовності. Найкраще цей факт підтверджується тим, що 80%  посад у керівництві заповнюється внутрішніми кандидатами.

 

В компанії запроваджено ретельний процес оцінки персоналу, що відрізняється від будь-яких відомих нам процесів у будь-яких інших компаніях. Кожен член нашої команди проходить відбір в рамках щорічного процесу оцінки відповідності показників кар’єрної ефективності. Ми можемо поєднати таланти з можливостями, що забезпечить нашим працівникам розвиток на займаних посадах або створить для них можливості у вигляді роботи за новими методами або у нових місцях. Саме так ми можемо бути впевнені, що наші люди почуваються на своєму місці, і розвиваємо наші команди в особистому і професійному планах.

У жодній іншій міжнародній компанії ви не зможете перейти, наприклад, з відділу продажу до відділу HR, або з інженерного відділу в Німеччині до фінансового відділу в Дубай, як це можливо в Hilti. Який би кар’єрний шлях ви не уявили, ви можете фактично реалізувати його за рахунок вашої відданості і результатів. 

Наше кредо – успіх та підтримка, задоволення та винагорода

Місце роботи у Hilti, що характеризується високою ефективністю, є також осередком позитиву і місцем підтримки. Засновник нашої компанії казав:

«Моїм завданням є створення такого клімату в компанії, в якому кожна окрема особа розвиватиме в собі жагу до досягнень та звершень і одночасно буде отримувати задоволення від роботи. На мою думку, в цьому полягає найважливіше завдання керівництва і етична відповідальність підприємця».

Мартін Хілті, засновник

Ми віримо у нерозривний зв’язок між розвитком компанії та особистим розвитком, які є рушійною силою одне для одного. Наші працівники мають  високу ступінь відповідальності за свої дії, під якою мається на увазі їх мислення в сенсі підприємництва, прийняття ними розсудливих рішень, їх відповідальність за дії та свобода у прийнятті рішень. Вони відчувають цінність своїх зусиль, довіру та широкі можливості для дій і докладають максимум зусиль для отримання найвищих результатів, знаючи, що ми підтримаємо їх на всьому шляху.

Внесок до суспільного добробуту та участь у громадській діяльності

Для нас соціальна відповідальність є природною. За нашим кредо, яке полягає у побудові кращого майбутнього, соціальна відповідальність включає стійкеу довготривале покращення умов життя та праці на локальному рівні, сприяючи тому, щоб люди могли подбати про себе.

Ми зробимо так, що вам захочеться  відірватись від робочого місця та завзято приєднатись до наших заходів з корпоративної соціальної відповідальності у своїй країні. Ми також радо будем раді вашим ідеям щодо нових способів волонтерства.