Стимулювання гнучкості

«Ми формуємо пул відданих клієнтів і будуємо краще майбутнє». Цю обіцянку покладено в основу нашої бізнес-культури, і саме вона мотивує нас розробляти нові інноваційні продукти і послуги. Зосереджуючись на клієнті, ми докладаємо колосальних зусиль і залучаємо значні ресурси до пошуку нових рішень, які б покращували ефективність робочих методів. Ми пишаємось своєю репутацією одного з кращих роботодавців.

 

Ми регулярно переглядаємо свої корпоративні методики роботи для створення найкращого робочого середовища для всіх працівників. Це наш спосіб відзначити внесок тих, хто віддає свій час, енергію і потенціал для досягнення успіху наших клієнтів. Кожен отримує переваги.
Розгляньте кілька варіантів гнучкого графіку роботи і ознайомтесь з тим, як вони допомагають членам нашої команди встановити баланс між їх приватним життям і кар’єрою в Hilti.

«Ми створюємо гнучкий графік роботи, що допомагоє членам нашої команди можливості для маневрування у роботі, що також забезпечує задоволення їх власних потреб».
Сабіне Краусс, глобальний керівник HR

 

Розгляньте кілька варіантів гнучкого графіку роботи, що допомагоє членам нашої команди встановити баланс між їх приватним життям і кар’єрою в Hilti.

Мій робочий час

Наші працівники можуть організувати гнучкий робочий графік, в рамках встановленої контрактом кількості годин, який би їм підходив. Це забезпечує вищий ступінь гнучкості як для членів команди, так і для компанії. 

 

«Вітаю! Мене звати Емма. Я є працівником юридичного відділу в Сполученому Королівстві і я хотіла розказати, яку підтримку я отримую з боку Hilti щодо догляду за своїм маленьким сином».

Мої відпустки

В Hilti дає можливість обирати варінти відпусток. Відпустка може обмежуватись кількома вихідними днями або більш тривалими періодами відсутності для реалізації власних бажань (творчі відпустки, подовжені відпустки по догляду за дитиною).

«Вітаю! Я Етьєн, бізнес-тренер зі Швейцарії. Я б хотів розповісти вам про те, як мене підтримали у Hilti, коли я вирішив взяти творчу відпустку».

Мій час з родиною

Комусь потребується більше вільного часу після народження дитини, комусь – для догляду за батьками. Hilti пропонує гнучкість, припускаючи, що працівники мають реагувати на зміни у родинному середовищі, будь то зміни у робочому графіку, неоплачувана відпустка або додаткові вихідні.

 

«Вітаю» Я Енн, працівник юридичного відділу у США. Я хочу розказати, яку підтримку я отримала з боку Hilti після народження свого первістка».

Моє робоче місце

Не для всіх посадових функцій і видів діяльності потребується постійна присутність працівників в офісі. Ми надаємо більшу свободу, пропонуючи такі рішення як віддалена робота і домашній офіс, щоб задачі могли виконуватись будь-де.

«Вітаю! Я Ксімена. Я є менеджером з маркетингу і працюю у штаб-квартирі компанії в Ліхтенштейні. Як матір я ціную те, що в Hilti я маю більш вільний графік і підтримку: я можу працювати вдома за потреби і організовувати свою роботу в залежності від сімейних обставин».

Мій вихід на пенсію

Після років інтенсивної праці можливою є зміна пріоритетів. Ми маємо низку пропозицій для працівників, які вже планують вихід на пенсію.

«Вітаю! Я Ейді з відділу продажу у Сполученому Королівстві. Я поділюсь з вами тим, як мені вдалося продовжити роботу на улюбленому місці замість виходу на пенсію».