Розпочни свою кар'єру з нами!

Щойно отримали диплом? Вчитеся на останньому курсі? Чи вже працюєта та мрієте отримати більш перспективну роботу?

 

Враховуючи винагороди і можливості для зростання у бізнесі, Hilti є чудовим місцем для кар’єрного розвитку у найкоротший термін.

Ви щойно закінчили університет?

Якщо ви бажаєте отримати цікавий кар’єрний старт з великим обсягом відповідальності з самого початку, ви не знайдете динамічнішого або прогресивнішого середовища, аніж Hilti. Продемонструйте нам свою відданість обов’язкам, сміливість, пристрасть і допитливість та ми надамо вам усі можливості для розкриття свого потенціалу.

Прагнете отримати посаду у вищому керівництві на глобальному рівні?

Програма розвитку найефективніших працівників Hilti Outperformer – це унікальна програма розвитку керівників глобального рівня і досвід, яким не можна нехтувати. Ми говоримо про керівництво на міжнародному рівні, бізнес-школу Міжнародного інституту управлінського розвитку, соціальний проект, що змінює життя, можливості роботи з радою директорів – метою всього цього є підготовка вас до кар’єри у керівництві на глобальному рівні.

Посади для студентів

Задайте старт своїй кар’єрі, продовжуючи навчання в університеті, шляхом проходження стажування, написання дипломної роботи або участі у навчально-виробничій програмі. Якщо ви є студентом з видатними здібностями, який має амбіції приєднатись до нашої команди, вам представлено фантастичну можливість застосувати ваші академічні здібності у світі реального бізнесу.