Hilti Outperformer – наша програма розвитку глобального керівництва

Ви маєте відповідні здібності?

Ви бачите себе майбутнім лідером?

Ви маєте бажання жити і працювати за кордоном?

Ви відчуваєте хист до змін і перевершення власних можливостей?

Ви нещодавно отримали ступінь магістра?

Ви вільно володієте англійською і будь-якою іншою мовою?

Програма Hilti Outperformer може стати саме тим кар’єрним стартом, якого ви шукали.

Ми пропонуємо три різні напрямки: «Бізнес», «Інженерія» і «Логістика».
 

 

Реальна відповідальність з першого дня 

Програма Hilti Outperformer є програмою розвитку глобального керівництва, що не має аналогів. За два роки ми підготуємо вас до кар’єри у глобальному лідерстві, надавши можливість працювати безпосередньо в центрі нашої клієнтоорієнтованої бізнес-моделі з повною відповідальністю з самого початку.

Так, програма пропонує швидкий темп розвитку і безліч викликів. Але ми ретельно готуватимемо і наставлятимемо вас в процесі розширення вашого досвіду через участь у низці міжнародних проектів з управління і впливовому соціальному проекті. Ви також отримаєте необхідну підтримку для навчання, зростання і побудови власної кар’єри. Окрім неймовірного досвіду і дружніх зв’язків на своєму шляху ви отримаєте диплом ведучої бізнес-школи Міжнародного інституту управлінського розвитку м. Лозанна, Швейцарія.

Ви можете ознайомитись з захопливим досвідом учасників програми на нашому спеціальному сайті.

Приєднайтесь до світу учасників програми

Вам цікаво дізнатись, що наші учасники кажуть про програму? Ви хочете почитати про їхній досвід на практиці? Ви відчуваєте захват від проектів, які ви зможете реалізувати у різних частинах світу?

Перегляньте презентацію «Outperformer moments» і приєднуйтеся до наших лав, аби отримати більше. Зв’яжіться з нашими учасниками програми і дозвольте їм поділитись своїми історіями успіху.

Чому ви є ідеальним кандидатом для участі у програмі?

• Ви нещодавно закінчили магістратуру або готуєтесь до випуску з магістратури за напрямком:

  • економіка, бізнес-адміністрування, міжнародний менеджмент, інженерія, маркетинг або фінанси для напрямку «Бізнес»;
  • технічні науки (проектування механічного або електричного обладнання, проектування громадських об’єктів або організація промислового виробництва, авіаційне проектування або матеріалознавство) для напрямку «Інженерія»;
  • логістика або управління ланцюгом постачання для напрямку «Логістика».

• Ви маєте амбіції щодо побудови кар’єри у глобальному вищому керівництві.

 

• Ви володієте кількома мовами, вільно володієте англійською мовою і принаймні ще однією додатковою мовою.

• Ви здобули міжнародний досвід в процесі роботи або навчання і провели від 3 місяців до 2 років у професійному середовищі.

• Ви сформувались як особистість і відрізняєтесь напористістю, допитливістю і відданістю справі.

• Ви є гнучким командним гравцем з гарними комунікативними і соціальними навичками і здібністю надихати інших.

• Ви вмієте мислити глобально, відкриті до різноманітного культурного досвіду і можливостей для роботи за кордоном.

Як виглядає наша програма?

Програма Hilti Outperformer є дворічною програмою. З самого початку ви будете працювати з колегами з усього світу, взаємодіючи з вищим керівництвом і своїм власним особистим наставником. Це значить, що ви будете брати участь у засіданнях за участю членів ради правління і відвідувати світові саміти як член потужної команди. На вас буде покладено безліч функцій, ви дізнаєтесь про задоволення потреб наших вибагливих клієнтів і візьмете участь у деяких масштабних завданнях, критично важливих для операційної діяльності. Ви також пройдете курс навчання у бізнес-школі Міжнародного інституту управлінського розвитку у Швейцарії і візьмете участь у впливовому соціальному проекті.

Під час навчання вас будуть готувати до кар’єри у глобальному лідерстві в рамках різноманітних захопливих курсів і заходів.

• Програма розвитку лідерства: комплексна навчальна подорож з бізнес-школою Міжнародного інституту управлінського розвитку у м. Лозанна, Швейцарія, метою якої є розширення меж вашого мислення про Hilti і вашої ролі починаючого лідера. Програма охоплює широкий діапазон модулів, таких як «Стратегічне мислення», «Фінанси», «Управління» і «Глобальне лідерство», і пропонує систему навчання, що складається з онлайн-сесій, аудиторних занять і занять за межами навчального закладу, як індивідуальних, так і групових, з подальшим отриманням диплому Міжнародного інституту управлінського розвитку.

 

• Підготовка з управління діяльністю підприємства: індивідуальна підготовка у Hilti, зосереджена на вивченні профілів поведінки, особистих сильних сторін, стилів лідерства, комунікаційних навичок і інструментів презентації.

• Глобальний саміт: 4-5 днів у нашій глобальній штаб-квартирі у Ліхтенштейні. Ознайомлення з методами функціонування глобальних підрозділів підприємства в рамках індивідуальної і групової роботи, а також робота з навичками міжособистісного спілкування, такими як ситуативне лідерство, міжнародна командна робота, встановлення зв’язків і культура.

• Соціальний проект: 7-8 днів «будування кращого майбутнього». Практичний громадський проект, як, наприклад, наш останній проект з будівництва житла у Боснії. В перервах між закладанням цегли ви дізнаєтесь про те, який вплив чинять катастрофи, такі як війни, голод і стихійні лиха, на людей і ділову активність в регіоні.

В ході вашої програми ви обговорите зі своїм наставником і регіональним менеджером програми, яку посаду вам слід обрати далі і в якій країні. Таким чином, ви отримаєте найкраще можливе уявлення і розуміння діяльності.

Огляд програми Outperformer (напрямок «Бізнес»)

«Ви маєте доступ до найвищого керівництва Hilti, включаючи виконавчу раду і місцевих команд менеджменту. Це дійсно допомагає розвинути власну кар’єру, оскільки ви можете дізнатись про шляхи, якими пройшли люди на різних посадах».

- Айдан, глобальний стажер напрямку «Бізнес»

Огляд програми Outperformer (Напрямок «Інженерія»)

«У Hilti я відчуваю, що можу насправді допомогти своїм клієнтам зробити їхню роботу більш ефективною. Після завершення робочого дня я відчуваю, що моя робота приносить позитивні зміни». 

- Маттіас, глобальний стажер напрямку «Інженерія»

Огляд програми Outperformer (напрямок «Логістика»)

«Я приєднався до Hilti всього два місяці тому, але відразу відчув, що можу розраховувати на допомогу і підтримку своїх колег. Якщо я маю запитання або потребую поради, мій менеджер завжди готовий допомогти».

- Колін, глобальний стажер напрямку «Логістика»

Як подати заявку на участь у програмі?

• Натисніть «Подати заявку» нижче для переходу до онлайн-системи подачі заявок.

• Оберіть країну. Ви маєте вільно володіти мовою країни і мати дозвіл на роботу в ній.

• Завантажте резюме і мотиваційний лист.

• Також додайте будь-які рекомендації, наприклад, рекомендаційний лист з університету, місця стажування або роботи.

• Якщо ми вирішимо, що ви відповідаєте вимогам для участі у програмі, ми запросимо вас на перший тур співбесіди з працівником відділу HR.

 

• Після цього вас запросять на «практичний екскурс», аби ознайомити вас з щоденною роботою менеджера по роботі з клієнтами або інженера відділу продажів Hilti.

• У разі успішного проходження цих етапів ми запросимо вас на Центр Оцінки.

• Протягом всіх етапів ми надаватимемо вам чесний і прямий зворотній зв’язок щодо вашого прогресу, щоб ви були обізнані щодо своєї позиції.

• У разі успішного завершення всіх етапів дата початку вашої програми залежатиме від регіону і вашої доступності.

«Програма Hilti Outperformer пропонує мотивованій молоді унікальне поєднання наставництва і свободи для побудови власної кар’єри. З перших днів ви матимете велику відповідальність і можливість отримати досвід взаємодії з різними культурами і обговорити ваші наступні кроки. Наші учасники програми також проводитимуть час цікаво, чи то на будівничих майданчиках в рамках нашого соціального проекту, чи то катаючись на лижах на вихідних – будь-які заходи формують глибокий зв’язок і відчуття належності до великої інтернаціональної сім’ї».
 

- Сільвія, глобальний менеджер програми