Посади для випускників

Ви нещодавно отримали диплом вищої освіти? Ви навчаєтесь на останньому курсі? Ви вже працюєте, але бажаєте отримати посаду з більшими викликами і винагородами?

Можливо, ви шукаєте міжнародні кар’єрні можливості? Роботу, яка передбачає взаємодію з вищим керівництвом? Колег високого класу? Динамічну щоденну діяльність?

Ми бажаємо знайти динамічних молодих професіоналів з енергетикою і бажанням приєднатись до нашої ефективної команди.

Ми пропонуємо унікальну робочу культуру, в рамках якої заохочуємо вас до критичного мислення та пропозиції своїх ідей.

Якщо це про вас, Hilti може стати саме тим кар’єрним стартом, якого ви шукали.

«У мене не було досвіду продажу, а коли я прийшов на ярмарку вакансій, більшість компаній проявляли інтерес виключно у тому випадку, якщо у вас був необхідний досвід. Компанія Hilti була цілковито неупередженою. Вони були більше зацікавлені у мені, аніж у тому, який диплом я отримав».

Андреас, менеджер проектів, глобальна логістика

Можливості для зростання у бізнесі

Коли ви починаєте кар’єру з Hilti, ви приєднуєтесь до команди людей з різними дипломами, але однаковим типом мислення, і ми готуємо вас до захопливої і різноманітної кар’єри.

Більшість наших випускників розпочали кар’єру у відділі по роботі з клієнтами, оскільки це найкращий і найшвидший спосіб зрозуміти суть нашої діяльності. Це також відмінне місце для того, щоб продемонструвати нам (і собі) свій потенціал.

Покажіть нам стабільні високі результати і ми надамо вам усі можливості для розвитку своїх навичок і розширення функцій. Якщо ви готові до нових викликів, можливо, ви захочете змінити напрямок діяльності, де будете застосовувати свої знання, змінюючи посади в межах компанії або навіть світу.

Вашою наступною сходинкою можуть стати маркетинг або фінанси, логістика або відділ досліджень. Вас можуть підвищити до посади у вищому керівництві або іншої лідерської посади. Незалежно від обраного вами шляху ми покладемо на вас велику відповідальність від самого початку, а також забезпечимо будь-яку підготовку та підтримку, необхідні для побудови власної кар’єри.

Більше, ніж звичайна посада у відділі продажу

Відділ по роботі з клієнтами Hilti це відділ консультативного продажу у найпрофесійнішому сенсі. Тут налагоджують нові зв’язки з прогресивними клієнтами та розвивають відносини з існуючими клієнтами. Більшість клієнтів вже знають нашу продукцію, довіряють їй і віддають перевагу саме їй.

Це захоплюючаа, практична робота над деякими дійсно надихаючими проектами. На деяких посадах ви будете працювати над резонансними проектами з будівництва хмарочосів, стадіонів та залізниць, тоді як на інших ви будете щоденно працювати над покращенням життя звичайних людей. Багато наших продуктів, наприклад, є авторськими. Вони рятують життя і захищають споруди у випадках пожеж і землетрусів.

 

Якщо ви не впевнені в тому, чи дійсно бажаєте мати справу з продажами, запевняємо, що тут вам не доведеться робити традиційні холодні дзвінки. Ви можете навіть здивуватись, як дивуються багато наших працівників. Після випуску вони починають першу роботу з наміром пізніше залишити відділ по роботі з клієнтами, але зрозуміли, що бажають залишитись у цій сфері, оскільки вона є цікавою частиною бізнесу, що приносить гарну винагороду.

Деякі з наших найкращих менеджерів по роботі з клієнтами ніколи не уявляли, що будуть працювати у будівництві. Вони можуть мати технічну освіту або диплом у галузі управління підприємствами, з історії або французької мови. У будь-якому випадку, їхня енергетика, сміливість, гострий розум і прагення суперництва дозволяють їм розвиватись у цій ролі. Ми маємо чудову змішану команду, у якій успіх залежить від спільної роботи та здібностей, а не від минулого досвіду.

Ми будемо вас вчити, ставити перед викликами і та винагороджувати за досягненняуте

У Hilti ми навчаємо і розвиваємо своїх працівників так, як цього не робить жодна відома нам компанія. Це винагорода, яку ви отримаєте за вашу невпинну важку роботу та визначні досягнення.

Кожен член команди проходить індивідуальне навчання, і двері завжди відкриті для вас, якщо ви потребуєте допомоги або поради. Ми також запровадили  ретельний процес оцінки персоналу для перевірки кожного працівника компанії в рамках щорічного процесу ефективності. Так ми знаходимо можливості для розвитку наших працівників з різним рівнем відповідальності, культурою і викликами ринку. Це значить, що ми можемо розширити ваші навички, амбіції і дати зелене світло вашій кар’єрі.

Це може звучати нереально, але деякі з наших провідних працівників перейшли з відділу по роботі з клієнтами до відділу HR, або з відділу фінансів у Гонконгу до відділу маркетингу у Франції.

Завдяки відданості обов’язкам, командній роботі та стабільним результатам ви можете перейти на керівні посади дуже швидко. Фактично, багато з наших менеджерів по роботі з клієнтами отримали свої перші посади у керівництві у 25-30 років, а 80% наших вакансій у керівництві заповнюються внутрішніми кандидатами. Це найкращий доказ того, наскільки ми цінуємо своїх працівників.

Відчуття свого місця

Коли ви подаєте заявку на роботу в Hilti, одразу відчуєте приязність до компанії.

Якщо ми запрошуємо вас на співбесіду, ми покриємо ваші витрати на дорогу та будемо прямими і чесними, надаючи вам зворотній зв’язок.

В рамках процесу відбору працівників на посаду менеджера по роботі з клієнтами ми влаштуємо вам «практичний екскурс», щоб ви мали уявлення про те, як проходить робочий день членів нашої команди, а також надамо вам багато можливостей для того, аби зустрітися та поспілкуватись з членами команди. Таким чином, ви швидко зрозумієте рівень цих людей і їх відданість клієнтам.

Для подання заявки на роботу просто перейдіть на нашу сторінку з вакансіями та виконайте пошук вакансій для випускників з застосуванням фільтрів. Ви можете одночасно подавати заявки на кілька посад. Або, якщо наразі ви не знаходите відповідної посади, надішліть нам резюме, і ми розглянемо, що можемо запропонувати вам.

Давайте будувати майбутнє разом!

У той час як наша бездоганна репутація базується на наших минулих досягненнях, ми розуміємо, що саме наші люди є майбутнім Hilti, та це майбутнє ще ніколи не було настільки близько.

Перейдіть за наведеними нижче посиланнями для отримання інформації про цікаві проекти, які можуть стати початком вашого майбутнього з Hilti.