Можливості для студентів

Отримайте можливість для старту кар’єри, продовжуючи навчання в університеті

Ми глибоко переконані в необхідності розвивати ваш талант, тож ми пропонуємо безліч можливостей для старту вашої кар’єри без перерви навчання в університеті.

• Якщо ви вивчаєте технічні науки або інші суміжні предмети, що користуються попитом, ви можете приєднатись до нас на кілька місяців стажування або попрацювати з нами під час написання дипломної роботи. Ви можете навіть поєднати ці дві можливості.

• Якщо ви вивчаєте технічні науки в рамках програм Unitech International, ви можете обрати роботу в Hilti протягом комерційного семестру вашої програми. Або, якщо ви вивчаєте інформаційні технології і маєте виняткові здібності, ви можете взяти участь у стипендіальній програмі Hilti Fellowship, яка дозволяє поєднати роботу у міжнародних проектах Hilti з навчанням в магістратурі в Університеті Ліхтенштейну.

Дізнайтесь більше про кожну з цих неймовірних можливостей

Працюйте або навчайтесь з нами

Це ваш шанс знайти застосування своїм академічним знанням, здібностям і амбіціям у реальному світі бізнесу. Ви можете реалізувати його двома шляхами:

• інтернатура: працюйте на нас як інтерн, беручи участь у діючих проектах в сфері виробництва, досліджень і розробок, ІТ, логістики, людських ресурсів, фінансів або маркетингу;

• дипломна робота: оберіть темою своєї дипломної роботи щось захопливе і сміливе, що стане на користь і вам, і нам.

Можливо, ви вивчаєте технічні науки, виробництво, логістику, ІТ або бізнес-адміністрування. Можливо, у вас визначні досягнення у навчанні, але нас зокрема цікавить ваша особистість. Покажіть нам свою мотивацію, відданість обов’язкам і сміливість, і ми запропонуємо вам участь у проекті або тему, яка допоможе нам краще пізнати один одного.

Ми хочемо вислухати ваші ідеї і, в свою чергу, надати вам безцінний досвід в унікальній бізнес-культурі. Разом ми визначимо, чи маємо спільні погляди для реалізації робочих можливостей у майбутньому.

Для подання заявки на інтернатуру просто перейдіть на нашу сторінку з вакансіями і виконайте пошук, застосувавши фільтр для посад для студентів. Ви можете одночасно подавати заявки на кілька посад. Або, якщо наразі ви не знаходите відповідної посади, надішліть нам резюме, і ми подивимось, що ми можемо запропонувати вам.

«Перед початком моєї інтернатури я зустрілася зі своїм керівником аби обсудити  вибір проекту, який би максимально відповідав моїм особистим і навчальним потребам».

Маргарет, інтерн виробництва

Unitech International

Оберіть Hilti для технічних переваг
 
Якщо ви є студентом в рамках програми Unitech International, ми б залюбки запропонували вам досвід у Hilti на ваш семестр практичної підготовки. Залучення нових поколінь першокласних інженерів є одним зі шляхів будівництва кращого майбутнього.
 
Unitech International – це річна програма обміну для талановитих студентів технічних напрямків. Її було засновано як альянс між Hilti і Швейцарським федеральним інститутом технологій у Цюриху, тож ми  пишаємося тим, що є партнером програми, яка сьогодні є мультинаціональною.
 
Hilti, як одна з найбільш інноваційних компаній світу, визнаних за унікальність продуктів і революційність дизайну, є чудовою платформою для поглиблення технічних знань і вивчення викликів глобалізації бізнесу. Це також міжкультурне місце роботи, де кипить робота і демонструються значні результати. Шість місяців з нами збагатять вашу кар’єру.
 
Для подання заявки на навчання в інтернатурі перевірте відкриті вакансії. Ви можете паралельно подавати заявки на кілька вакансій. Якщо наразі ви не знаходите відповідної посади, зверніться до будь-якого працівника Hilti на одному з заходів Unitech.

Стипендія Hilti Fellowship

Зростайте в роботі і навчанні в сфері ІТ

Стипендія Hilti Fellowship є навчально-виробничою програмою тривалістю у семестр для високообдарованих студентів напрямку ІТ. Програма пропонує практику в Hilti і академічне навчання в Університеті Ліхтенштейну.

Під час вашої роботи в Hilti ви станете цінним членом міжнародної проектної команди, що працює над такими інноваційними темами як хмарні технології або обчислення в пам’яті або розробка додатків для смартфонів. Ви також познайомитесь з новітніми технологіями і дослідите нові ідеї для майбутніх проектів Hilti, такі як наша остання система управління контентом і відносинами з клієнтами.

Досвід, який ви отримаєте в програмі Hilti Fellowship, стане реальною перевагою для вашої кар’єри, окрім того – складе частину балів для отримання ступеню магістра з управління бізнес-процесами (10 ECTS) в Університеті Ліхтенштейну.

 

  Літній семестр Зимовий семестр
Кінцевий термін подання заявки 1 лютого – 30 квітня 1 серпня – 31 жовтня
Стипендіальна програма 1 вересня – 31 січня 1 лютого – 30 червня