Як ви можете приєднатись до нашої подорожі світом різноманіття і інклюзивності?

При створенні потужної міжнародної команди різноманіття робочої сили становить собою лише половину рівняння, оскільки різноманітні команди мають безліч власних викликів. За своєю природою ми притягуємось до подібних нам людей, що може призвести до виключення впливу інших.
Саме можливість дивитись на звичні речі очима інших осіб дає нам сприйняття, необхідне для креативності, інноваційності і ефективності.
 

Але така синергія трапляється тільки тоді, коли учасники команди прислухаються один до одного і можуть висловити свої думки, які будуть радо вислухані оточуючими. Це називається інклюзивністю.
 

Ми запровадили низку глобальних ініціатив для створення бездоганного місця роботи для всіх без винятку. У нас функціонують групи підтримки працівників і ми також проводимо форуми з метою формування свідомого ставлення. Окрім того, ми заохочуємо членів команди до обміну ідеями і взаємообміну досвідом. Ми успішно профінансували програми менторської підтримки у багатьох організаціях світу.

Кемпи з формування командного духу

Понад 75 років тому Мартін Хілті зрозумів, наскільки важливим є усвідомлення людьми важливості створюваних ними продуктів і належність їх до успішної команди. Його ставлення до людей, спрямування їх вірним шляхом і здатність надихати людей своєю завзятістю вплинули на корпоративну культуру Hilti. Підтримка таких принципів протягом багатьох років припускає наявність потужної корпоративної культури, що базується на ключових цінностях і місії.

Щороку ми організуємо кемпи з формування командного духу. Це семінари для учасників команди з усього світу, на яких розглядаються саме питання корпоративної культури. Кемпи формування командного духу мають три ключові складові: внесок у розвиток компанії, виховання командного духу і обмін особистими думками. Йдеться про дружню налаштованість і надання зворотного зв’язку, надихання один одного, визначення і запровадження заходів для підвищення рівня задоволення через щоденну командну роботу. Останній кемп з формування командного духу – Team Camp Pit Stop Champion 2020 – був значною мірою зосереджений на темі інклюзивності.
 

Own It!

Група відповідальності Own It! – це група, що функціонує за ініціативою працівників, діяльність якої зосереджується на питаннях різноманіття і інклюзивності. Ми лише надаємо бюджет і бізнес-спонсора. Після цього члени команди вирішують, які програми є необхідними для просування принципу інклюзивності на робочих місцях. Починаючи з мовних ланчів і семінарів за принципом «зустрічі і навчання» і закінчуючи відкритими менторськими програмами група Own It! дійсно надає нам можливість задовольнити потреби членів нашої команди за рахунок передачі їм відповідальності за заходи із забезпечення дотримання принципу інклюзивності.

Приєднання до групи Own It! заохочує членів команди з різних напрямків діяльності до співпраці. Для членів команди це є чудовим способом розвивати нові навички і вчитись на прикладі досвіду інших.
 

Налагодження зовнішніх зв’язків

Організація Catalyst є ведучою неприбутковою організацією, метою якої є прискорення прогресу для жінок за рахунок інклюзивності на робочому місці. Організація підтримує зміну способу мислення, публікуючи результати новаторських досліджень, інструменти і свіжі ідеї для ведучих компаній світу з метою створення робочих місць, де кожен зможе досягти успіху. Організація Catalyst вже понад 50 років віддано присвячує себе тому, або міняти світ, крок за кроком, одне робоче місце за іншим.
 
Hilti розпочала глобальне партнерство з організацією Catalyst у 2014 році. Ми постійно користуємось матеріалами їх досліджень і структурою підтримки для розробки власної подорожі світом інклюзивності. Для прискорення темпів Catalyst створили Catalyst CEO Champions For Change – ініціативу, яка об’єднує понад 40 глобальних виконавчих директорів і топ-менеджерів, які відомі тим, що підтримують принцип різноманіття і інклюзивності, запроваджуючи його у своїх організаціях. Ми пишаємося тим, що нас було обрано партнером-засновником цієї ініціативи. Разом з Catalyst і іншими світовими компаніями ми сприяємо якомога швидшому запровадженню принципу різноманіття, інклюзивності і гендерної рівності в межах нашої організації. 

 

Робота з упередженнями

Ми розробили власні семінари «Без упереджень» (Beyond Bias) для обговорення питання упереджень з нашими керівниками у різних країнах. За рахунок поєднання цих семінарів з ключовими процесами оцінки, такими як розвиток або найм персоналу, ми підтримуємо лідерів у вдосконаленні їх навичок самоаналізу і підвищенні рівня свідомості про власні упередження. Це допомагає їм приймати об’єктивні і кращі рішення.

Наступним етапом цієї навчальної подорожі є дослідження викликів і можливостей, що виникають під час керування змішаними командами. Ми хочемо краще розуміти своїх працівників і бути більш гнучкими при задоволенні їхніх потреб.
 
 

«Всі є неймовірно приязними! Тут і різноманіття, і інклюзивність працівників з усього світу, і відсутність упереджень щодо вашої національності або кольору шкіри – ми всі слугуємо одній меті!»"

Сем, менеджер з розвитку бізнесу, Шанхай